درباره وبلاگ


این وبلاگ پشتیبان سایت خبری-تحلیلی شاهرودنیوز و آرشیو مقالات قبلی است

مدیر وبلاگ : گمنام ها
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
پرتال خبری-تحلیلی شاهرودنیوز
http://shahroodnews.in
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
خیر خواه
دوشنبه 29 خرداد 1391 07:09 ب.ظ
من پیشنهادم اینه به جای مسئولیت واحد گمیشان از وجود ایشان در پست شهردار استفاده گردد. چون حقیقتا دانشگاه آزاد را تبدیل به یک شهر توریستی نموده است. می گی نه یک سرکی به دانشگاه بکشید.
دوشنبه 29 خرداد 1391 07:03 ب.ظ
اگر دانشگاه آزاد بویژه روابط عمومی نمونه اش بنر چند متری بمناسبت انتصاب دکتر به شغل خارج از حیطه نمایندگی در سطح شهر نصب نکند چه کسی باید مامور فضا سازی مثبت به نفع جناب نماینده دوشغله باشد؟
استاد
دوشنبه 29 خرداد 1391 03:36 ب.ظ
شنیده شده رییس یکی ازدانشگاههای شاهرودقراره سمت اجرایی درسطح شهرستان بگیره ویادراستانداری مشغول بشه نظرشمادرخصوص استفاده ازدانشگاهیان درپست های اجرایی چیه؟یابه جای دکترب .ضمنااین انتصاب پشت پرده های دار ه که چندماه آینده مشخص میشه.
دوشنبه 29 خرداد 1391 02:36 ب.ظ
خبرگزاری فارس :
جوانان بیکار و نمایندگان چند شغله (دکتر کاظم جلالی(!!!!!


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910328000417
مرتضوی
دوشنبه 29 خرداد 1391 02:33 ب.ظ
بعد از به ریاست رسیدن دکتر جلالی در منطقه ده :
ارتقاء پست خواهر زاده ایشان (دکتر علی اکبر حسینی ) و برخی دیگر از آشنایان قطعی شد .
پاسخ عباسعلی غلامی : تا آنجائی که بنده مطلع هستم جناب دکتر حسینی خواهرزاده جناب دکتر جلالی نیست .
امینی
دوشنبه 29 خرداد 1391 07:44 ق.ظ
نمی دانم بعضی ها چقدر ساده لوح تشریف دارند مگر امکان دارد این انتصابات بدون نظر ومشورت با هاشمی انجام شود؟ مگر می شود کاظم خان نظر سردار سازندگی را نگرفته باشد ؟شنیده شده مسئول واحد شاهرود برای واحد گمیشان در نظر گرفته شده ویکی از همراهان و نزدیکان دکتر برای شاهرود. اینکه تغییرات نداریم گندش بزودی در می آید. البته اگر جابجائی صورت نگیرد وعده دکتر به تعدادی از کارکنان واساتید دانشگاه در زمان انتخابات چه می شود؟
دوشنبه 29 خرداد 1391 07:34 ق.ظ
پیرامون انتصاب فرمودند جناب هاشمی تایید آن را تکذیب نموده اند. اما نفرمودند مشورت چی؟ نفرمودند این بزرگانی که توصیه به جناب دکتر فرموده و ایشان را راغب به پذیرش نموده اند کدام بزرگان هستند؟ بزرگانی که از ایشان خواستند نامزد انتخابات شود یا بزرگان دیگری؟ نفرمودند با بزرگان وموثرین شهر که قرار بر مشورت بوده هم مشورت صورت گرفته یا خیر؟ بالاخره نفرمودند بزرگانی که به ایشان توصیه کرده اند این مسئولیت خطیر را بپذیرند شاهرودی واز قشر فقیر وذلیل شهر می باشند یا از دوستان مرکز نشین ومرفه؟ و...
دوشنبه 29 خرداد 1391 01:29 ق.ظ
جناب آقای غلامی
تردید نفرمایید که جناب فلانی بعد بازگشت از سفر چین و ما چین اگر سرشان گرفت قدمی هم به خاک حوزه انتخابی خود میگذارند و در اولین حرکت پس از نزول اجلالشان در جمع پاچه خواران و فرومایگان و علیلان و معزولان دور و برشان افاضه خواهند فرمود که ::

این سمت برای من هیچ منفعت اقتصادی ندارد

پیشاپیش خدمتشان عرض میکنم

مردم دراز گوش نیستند
یاردبستانی
یکشنبه 28 خرداد 1391 06:59 ب.ظ
واکنش هاشمی به انتصابات تازه در دانشگاه آزاد
http://shahvarnet273.mihanblog.com/post/92
احسان
یکشنبه 28 خرداد 1391 11:08 ق.ظ
کاملا موافقم جناب آقای کوهکن ، دلیلش اینه که بعد از بررسی تبعات منفی انتصاب جناب دکتر از پوشش دادن خبرهای تکمیلی جلسه معارفه خود داری کردند واز طرفی سایت جناب دکتر و دیگر هواداران نیز مهر سکوت بر لب زده اند. یک سوال فکر نمی کنید پشت این قضیه انتصاب جناب آقای هاشمی باشد؟
فرهاد کوهکن
یکشنبه 28 خرداد 1391 10:25 ق.ظ
خوشم میاد ازشاهرودنیوز و اتاق فکرش که چه راحتی افکارعمومی رو از ضایعه ای که اتفاق افتاده منحرف و همه رو سرگرم میکنه.باور کنید مخایی پشت این شبکه فعالن که اگه روزی دستشون روبشه شاخ درمیاریم..ادامه بدید.فعلا سرزبونها بحث ریاست و حراست از تشکل است و آقایان پستهای کلان وگردن کلفت را غیرقانونی تصرف وسرپرستی می کنند.
یکشنبه 28 خرداد 1391 09:37 ق.ظ
یک سوال چرا همه پیرامون مسئولیت دکتر جلالی در دانشگاه آزاد مات ومبهوت مانده اند؟
فاطیما
یکشنبه 28 خرداد 1391 08:27 ق.ظ
جناب غلامی نظر شما در مورد سرقت ایده بنیاد مطالبه مردمی شاهرود و میامی توسط شاهرودنیوز چیست؟
پاسخ عباسعلی غلامی : با سلام واحترام،
دوست عزیز احساس می کنم در راستا با شکل دهی وتاسیس چنین تشکلی عده ای نا آگاه تصمیم دارند با نگاه منفی و درگیر کردن افراد دلسوز جامعه از اهمیت موضوع کاسته وبا نگاه بعضا سیاسی ومغرضانه جنگ زرگری خانگی وبعبارتی خانواده شاهرود را دامن بزنند .بزرگوار مهم نیست که این ایده از آن چه کسی باشد. اهمیت وارزش آن است که این ایده اجرائی وعملیاتی گردد. شاید ایجاد چنین تشکلی طی سالیان درازی در ذهن افراد بسیاری بوده باشد ولیکن در جهت بروز وظهور آن در جامعه توفیقی حاصل نشده است. علی ایحال آنچه که ارزش است پرهیز از اختلاف و چند دستگی است. بنده بنوبه ی خود این ایده را که در برنامه های انتخاباتی ارئه نموده ام تقدیم به مردم خوبم می نمایم ودست تک تک همه ی کسانی را که در این مسیر ناهموار بنده وسایر همراهان را جهت اقدام خداپسندانه یاری رسانند به گرمی می فشارم .و در همین جا از تمامی مدیران محترم سایت ها و وبلاگ های محلی درخواست برادرانه دارم با هوشیاری از وسوسه ی خناسان دوری وبا توکل بخدا وبخاطر مردم خوب وبا صفای شهر ستان در صدد فرهنگ سازی پیرامون ایده خوب تمامی مردم یعنی تشکل در حال شکل گیری بر آیند .بیاد داشته باشیم عدم توسعه یافتگی شهرستان محصول تفرقه وحاشیه سازی های بی ربط بوده و می باشد. از سایت شاهرود نیوز نیز بخاطر طرح موضوع که موجب اطلاع رسانی اینجانب پیرامون ایجاد تشکل و اقدامات انجام شده گردید ممنون وسپاسگزارم. موفق وموید باشید.
شنبه 27 خرداد 1391 07:42 ب.ظ
برایم خیلی عجیب است چرا خبر انتصاب دکتر جلالی ومراسم معارفه اش در منطقه 10 درج نگردیده وتنها به خبر شاهرود نیوز اکتفا نموده اند. چرا نمی خواهند اخبار آن فراگیر وعمومی گردد.
نامجو
شنبه 27 خرداد 1391 09:39 ق.ظ
آقای غلامی شما بعنوان لیدر عدالتخواهان شاهرودی بفرمائید :(اشاره به قسمی که دائم آقای ج در سخنرانی هایش مطرح می کردند )1- سد کالپوش که قرار بود خرداد ماه افتتاح شود چرا افتتاح نشد ؟ 2- بالاخره این کلنگ شهرک سینمائی کی به زمین می خورد ؟ 3- شهرستان شدن بیارجمند و بسطام کی اجرایی می شود ؟ 4- تاکی فرمانداری میامی باید با سرپرست اداره شود ؟ 6- سه دوره شاهد غیبت صغری از سوی امیر کبیر شاهرود بودیم آیا احتمال دارد این غیبت صغری در این دوره به غیبت کبری تبدیل شود ؟؟؟ 7- طرح توسعه فولادو ذوب کی اجرایی می شود ؟ 8-شبکه دیجیتال سیمای کی به بهره برداری می رسد ؟ 9- استادیوم 15 هزار نفری چی شد ؟؟؟ 10- آقای امیر کبیر که مدتی است در شاهرود ناپیدا گردیده است هم اکنون به چه کاری مشغول می باشد ؟ 11- چه کسی باید جواب مطالبات این مردم مظلوم را بدهد ؟ 12- این قسم کفاره دارد یعنی چه ؟؟؟؟؟؟ 13- نماینده هزار پیشه به چه نماینده ای می گویند ؟
پاسخ عباسعلی غلامی :
مهدویان
جمعه 26 خرداد 1391 11:16 ب.ظ
با سلام مطلب بسیار به حق و خوبی نوشتید .حرف دل ما مردم را زدید . مدیر کل صدا سیمای سمنان هم با مدرک فوق لیسانس جامعه شناسی در دانشگاه شهرستانها تدریس میکنه در حالی که ما هم فوق لیسانس داریم و حتی یک شغل هم نداریم این امکان را نداریم . حتما خون مدیران رنگین تره دیگه .یک پست و یک حقوق سنگین کمشونه ؟ اینه که میگن طمع میکنند هر چه بیشتر دارند . به هر حال این مد شده .در صورتی که خیلی از جوانها بیکارند اقایون مدیر دو یا حتی چند سمت و شغل را دارند و این در دولت عدالتگر قابل قبول نباید باشه.با تشکر
کلبعلی
جمعه 26 خرداد 1391 10:54 ب.ظ
بگردم معنویت را هنوز از کربلا نیامده مکه وهنوز از مکه نیامده کربلا . تعجب نکنید امام جمعه شهر را می گم.البته شاید ایشان هم رایگان وافتخاری جهت خدمت به زائران می روند وشاید هم ما لیاقت دعوت از سوی خداوند را نداریم وشاید...
جمعه 26 خرداد 1391 10:49 ب.ظ
منتظر نصب بنرها در جاجای شهر وتبریک مجیزگویان در رسانه ها در رسای امیر کبیری که باید در فکر رفع مشکلات مردم باشد باشید. خواهشا دم از خدمت به مردم نزنید که از هرچه شعاری حالم به هم می خورد.
جمعه 26 خرداد 1391 08:20 ب.ظ
خوشا به حال هوادارش در دانشگاه آزاد
احمد
جمعه 26 خرداد 1391 08:18 ب.ظ
انتخابات تمام شد حالا دیگه حاجی حاجی مکه، امام جمعه دلسوز همیشه در سفر ،در مکه وکاظم خان نخبه هم بر کرسی دانشگاه آزاد. مردم بدبخت وبیچاره هم لوچه آویزان. عجب مملکتیه.
جمعه 26 خرداد 1391 07:37 ب.ظ
واقعا آقای جلالی میخواد کاندیدای ریاست جمهوری بشه؟
نکنه فکر میکنه همه کشور شاهروده که با حمایت بعضی معلوم الحال بتونه رای بیاره؟
پاسخ عباسعلی غلامی : نه عزیز بزرگوار از مطلب ارائه شده چنین استنباطی نمی شود. ضمن اینکه جناب دکتر عنصری ملی است و نامزدی وی امری خلاف شرع وقانون نیست وچه بسا در سطح ملی شایسته این امر نیز باشد.
قاسمی
جمعه 26 خرداد 1391 10:28 ق.ظ
من هم قبول دارم این اقدام سیاسی و قطعا ابزار انتخاباتی گروههای همسو ی آقای جلالی جهت انتخابات ریاست جمهوری می باشد.والا یک ساعت نشستن با موکلین افتخارش میلیون ها مرتبه بالاتر از این پست های افتخاری است. در ضمن تغییر مسئولیت ها وپست های اعوان وانصار را از روز به کرسی نشستن جناب دکتر رصد کنید.ای دل غافل در این اوضاع شیر توشیر به کی باید اعتماد کرد؟
جمعه 26 خرداد 1391 10:19 ق.ظ
پس حق مردم چی می شه؟
پاسخ عباسعلی غلامی : لطفا از اداره هواشناسی بپرسید.
ازنویسندگان شاهرودنیوز
پنجشنبه 25 خرداد 1391 11:22 ق.ظ
حاجاقای غلامی عزیز سلام علیکم.
جهت استحضار چندنکته ای را عرض میکنم.
اولا عدم منافات شغل نمایندگی با پست ریاست دانشگاه است.چرا که در تضاد منافع قرار ندارند بلکه در همسوبودن پلی ارتباطی جهت پیشرفت شاهرودمظلوم را تشکیل میدهند.
دوما:سمت ریاست دانشگاه آزادمنطقه10تنها یک پست افتخاری است و دکترجلالی عزیزمان هیچ پولی جهت حقوق دریافت نمی کنند.
سومااین اتفاق خجسته برای شاهرودوشاهرودی اتفاق خوش یمنی است چراکه برکاتش نصیب شاهرودمظلوم خواهد شد.انتقال دبیرخانه از سمنان به شاهرود وجذب نیروهای بومی ازانتظارات است.انشالله.
رابعا اینکه دکترجلالی ازنخبگان کشوری است وحقیقتا به ایشان پیشنهادهای فراوانی میشودوایشان دست ردبه سینه ها میزنند.من به عنوان مطلع عرض کنم که همین پست فعلی بااصرار مکرر آقای دانشجو صورت گرفت والا آقای جلالی تمایلی نداشتند.
درهرحال عاقبت برای متقین است و کسانیکه راه عاقبت بخیری را با دوعین خود نمود می کنند.
والسلام
پاسخ عباسعلی غلامی : با سلام واحتراما،
بدوا از تلاش و زحمات شما در اطلاع رسانی و انجام رسالت رسانه ای تشکر و آرزوی موفقیت برای شما و همکارانتان دارم . ثانیا دوست عزیز اینجانب نسبت به کار پر مشغله ریاست مناطق بیگانه نبوده و از اطلاعات لازم برخوردار می باشم .آیا کسی که دائما از خستگی کار شکوه وفرصت برنامه ریزی جهت امورات حوزه ی انتخابیه ندارد درگیر شدن با فعالیت های خارج از حوزه ی نمایندگی ظلم به خود وموکلینش نمی باشد؟ ثالثا کسی که خود باید ناظر بر عملکرد وفعالیت های محیط ها وسازمان ها باشد چگونه می تواند هم نقش مجری را ایفا نماید وهم نقش ناظر ؟ اگر خوب نقد بعمل آمده را مرور کرده باشید به صراحت اعلام شده عهده دار شدن مسئولیت ها همه به خاطر مسائل اقتصادی نیست بلکه می تواند دلایل دیگری هم موجب شود. اینکه جناب دکتر از جمله نخبگان کشوری هستند بر کسی پوشیده نیست .بنده هم به این داشته ها افتخار می کنم اما انجام هر گونه فعالیت خارج از حوزه ی نمایندگی را به مصلحت ایشان و موکلین نمی دانم بلکه ساماندهی به وضعیت غمبار شهرستان را توصیه می کنم .بیاد داشته باشیم وبه گذشته وآینده دانشگاه آزاد نیز با دیده ی باز بنگریم وتعمق کنیم چرا که مسائل سیاسی پیش رو وانتخابات آتی مسائل قابل پیش بینی را گوشزد می نماید. باز هم از شما تشکر نموده ،انتظار دارم مطالب ونقد های اینجانب را تنها مطالبی دلسوزانه قلمداد و از حاشیه ها ی سیاسی وانتخاباتی بدور بدانید . هر چند خود را مستحق نقد وتوصیه های خیرخواهانه می دانم . موفق وسربلند باشید.
پنجشنبه 25 خرداد 1391 01:45 ق.ظ
صاحب دیوان ما گویی نمی داند حساب

کاندرین طغری نشان حسبة لله نیست


اگر چه که هنوز امیدوارم خبط اعظم احاله پست مدیریت دانشگاهی به جناب فلانی رخ نداده باشد وایشان هم آنقدر خام طبع نباشد که چنین چیزی بپذیرد لیکن
جناب غلامی عزیز!!
ام المشاغل ما را به حال رعیت چه کار ؟؟؟؟

من و تو خام بودیم که 12 سال پیش گمان کردیم صندلی قرمز مجلس(که خودش هم به رنگ سبز تغییر رنگ داد) قدرت استحاله بعضیها را ندارد
و بعضی ها خاستگاه خویش را به آن ثلاثه قتاله (به قول حضرت حافظ) نمیفروشند
من وتو بودیم که گمان کردیم حافظ که شلنگ انداز و دست افکن در آن سوی تاریخ میگوید :

پدرم روضه ی رضوان به دو گندم بفروخت

ناخلف باشم اگر من به جویی نفروشم

برای خودش گفته بود و بعضیها که به قول خودشان در دامان درد زاده شده اند و در سایه رنج بزرگ شده اند جز به روی قبله این مردم نمازی نمیخوانند
گمان کردیم که در ذکر حکیم وقتی خداوند میفرماید :

بئسما اشتروا به انفسهم ان یکفروا بما انزل الله .... (بقره: 90)

ولی آنها در مقابل بهای بدی، خود را فروختند؛ که به ناروا، به آیاتی که خدا فرستاده بود، کافر شدند
منظور فقط ملحدان است ودرین روزگار ما مصداقی ندارد
من وتو بودیم که وعظ واعظ از یادمان برد فریاد آن رند خرابات نشین را که فرمود:

حدیث عشق ز حافظ شنو نه از واعظ

اگر چه صنعت بسیار در عبارت کرد

و حتی بارها و بارها وقتی دیدیم یا شنیدیم که :
زاهد خلوت نشین دوش به میخانه شد

از سر پیمان برفت بر سر پیمانه شد

باز هم قبول نکردیم و انکارش کردیم

اما حال باید دل محکم داریم چراکه

در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست

در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست


حتی اگر ایشان و فرومایگان دوروبرش از هزل گویی و هجو پردازی دست برندارند چراکه:

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست

در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست

اما دل قوی دار :

بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه
زیرا که عرض شعبده با اهل راز کرد
چهارشنبه 24 خرداد 1391 10:47 ب.ظ
بنده بزرگترین افتخار برای مردم را برای مردم بودن می دانم .چرا که درمان کردن درد وگرفتاری مردم بالاترین پاداش را در نزد خداوند دارد. آقای دکتر نیز اگر وقت آزاد دارند با گرفتاران ومحرومین حوزه انتخابیه خود سپری نمایند نه تکیه بر کرسی ریاست منطقه ده دانشگاه آزاد.
چهارشنبه 24 خرداد 1391 10:38 ب.ظ
جلالی چون مسئولیتی در کمیسیون امنیت ملی نصیبش نشده ترجیح داده وقت خالی اش را در دانشگاه آزاد سپری کند. پس چی شد ریاست کمیسیون امنیت ملی؟
پاسخ عباسعلی غلامی : انصاف را رعایت کنید .دکتر خود اعلام نامزدی نکرده اند.
چهارشنبه 24 خرداد 1391 10:04 ب.ظ
تمام اوقات یک نماینده مربوط به 250000 هزار نفر شاهرودی ومیامی ای و 75 میلیون ایرانی است و هر گونه فعالیت شخصی خیانت در حق مردم محسوب می شود .
تیزبین
چهارشنبه 24 خرداد 1391 08:56 ب.ظ
فکر نمی کنید این یک دروغ سیزده بدری دیگر باشد.آخه بعید چنین اتفاقی بیفتد. دکتر جلالی با مسئولیت های مجلسش 12 سالی ترک خانه وزندگی کرده است .با این اوصاف باید خانواده را سه طلاقه کند.
اسماعیلی
چهارشنبه 24 خرداد 1391 08:53 ب.ظ
آقا قانون فقط برای قشر پایین ومتوسط جامعه است نه برای بالا بالائی ها .در ضمن شاید دکتر جلالی از مخالفین طرح نظارت بر نمایندگان بوده وبر همین اساس هم نمی خواهد به قانون عمل نماید .
باقری
چهارشنبه 24 خرداد 1391 08:50 ب.ظ
دکتر جلالی در دوره های گذشته در راس غایبین مجلس قرار داشته است .با این مسئولیت دیگر ایشان را در مجلس نخواهیم دید. مگر مقام معظم رهبری امروز در دیدار با نمایندگان نفرمودند نمایندگان از حضور نا مرتب و غیر مفید پرهیز نمایند ودر بحث های تخصصی و کمیسیون ها حضور فعال داشته باشند .


 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic