تبلیغات
پرتال خبری-تحلیلی شاهرودنیوز - هزینه اینگونه ولخرجی ها در شرایط فعلی از کیسه بیت المال چه ضرورتی دارد؟
 
درباره وبلاگ


این وبلاگ پشتیبان سایت خبری-تحلیلی شاهرودنیوز و آرشیو مقالات قبلی است

مدیر وبلاگ : گمنام ها
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
پرتال خبری-تحلیلی شاهرودنیوز
http://shahroodnews.in
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
چندروز قبل یکی از همراهان شاهرودنیوز در کامنتی خصوصی از سفر چندتن از کارمندان و برخی ازخبرنگاران شاهرودی بادعوت یکی از مسئولان دولتی جهت سفر به مجن خبرداده بود.
اماوی گلایه مند بود که در این سفر ولخرجی هایی صورت گرفته که نه تنها ربطی به منافع عامه مردم نداشته وندارد بلکه از کیسه بیت المال خرج وهزینه این سفر پرداخت شده است.شاهرودنیوزجهت روشن شدن این مهم, امروز در تماس با شهرداری مجن با مدیرروابط عمومی آن شهرداری به صحبت نشست و از این سفر سوالاتی پرسید که در جواب ما آقای حسنی گفتند:من همین الان از شما شنیدم و این اقدام از سوی ما صورت نپذیرفته!!
پس از این تماس سراغ گزینه احتمالی دوم رفتیم .از حوالی ساعت 12:30تا پایان وقت اداری دهها بار شرکت تعاونی ...مجن تماس گرفتیم تا کیسه اینگونه بذل وبخشش را جویا شویم که انگارکسی نبود تا جواب تلفن مارا بدهدو ما احتمال دادیم شاید در پی تدارک اینگونه برنامه ها باشند و ازطرفی بهشان حق دادیم"!!چراکه تدارک این ماه عسل ها زمان و وقت زیادی میبرد.

درنهایت  پرس وجو ها مارا به مسئول یکی از تعاونی های دولتی مجن رساند که ظاهرا وی افراد گزینش شده را  مستقیمآ و  با هزینه بیت المال به مجن دعوت کرده بود اما معلوم نیست اهداف این سفر چه بوده است؟"!
فردی که خودرا معرفی نکرده بود برای ما پذیرایی از این عزیزان را اینگونه نوشت اما  تازمانیکه یکی از سایت های محلی عکس های فاخر ویادگاری شان را به نشان لیاقت در آن سازماندهی نکرده بودند باور نکرده بودیم.
اما بد نیست مردم شریف مجن هم از دست ودلبازی های مدیرنمونه شان چندفقره عکس ببینند.
پذیرایی ساده به روایت عکس ها به شرح ذیل بود:

صبحانه مفصل بعداز چندساعت – ناهار ماهی كباب


بعداز ناهار-باغ گردی به صرف میوه تازه جهت هضم غذابعداز آن-سفر به آبشار مجن و اسب دوانی-نه سواری!

بعداز آن-بلال خوری!(با تیپ اسپورت)وبعداز ان-رفتن سر استخر پرورش ماهی و چندکیلو ناقابل ماهی هدیه به دوستان/بخوانید سوغات مجن!


ودر آخرسر بعداز یک روز کاری هدفمند-استراحت با ژست آلن دلون و....


**باید خطاب به کسانیکه همچین مهمانیهای بی برکتی را از کیسهء ملتی که در حال جنگ با آمریکا و دول غربی هستندخرج می کنند گفت که امروز فضا همان فضای سالهای جنگ است و معنی ندارد در شرایطی که مردم به نیابت از عزت مسلمین و ایرانی جماعت در صحنه بین الملل در حال مقاومت و پایداری در برابر تحریم ها و گرانی های بی حدومرز میباشند ,عده ای دیگر بیایند و سفره ها و سفرهای رنگین کمانی برای عده ای دیگر از افراد جامعه برپا کنند.به کدام نیت؟به کدامین خدمت؟
هرچند اهداف این سفر هنوز برای همه خوانندگان ما نامفهوم و غیر قابل هضم است اما سوال اساسی اینجاست که اگر قصد دعوت کننده محترم بازشناسی شهر زیبای مجن است باید گفت تیرشان عملآ به خطا رفته.چراکه این عزیزان نهایتآ عکسهای یادگاری خودرا در باصطلاح رسانه های خود منتشر کردند وعده ای دیگر هم که همین زحمت را به خودشان ندادند که حتی همین عکسهای مضحک را هم منتشر کنند.وعده ای دیگر هم نه بلندگویی دارند-نه رسانه ای و نه قلمی بر دست که حتی اگر هم بخواهند بتوانند بنگارند وفریاد کنند.
باید خطاب به کسانیکه همچین مهمانیهای بی برکتی را از کیسهء ملتی که در حال جنگ با آمریکا و دول غربی هستندخرج می کنند گفت که امروز فضا همان فضای سالهای جنگ است و معنی ندارد در شرایطی که مردم به نیابت از عزت مسلمین و ایرانی جماعت در حال مقاومت و پایداری در برابر تحریم ها و گرانی های بی حدومرز است ,انوقت شما بیایید و سفره ها و سفرهای رنگین کمانی برای عده ای از افراد جامعه برپا کنید.به کدام نیت؟به کدامین خدمت؟گیرم که تمامی این عزیزان در صف اولین ها و بهترین های مملکت باشند.شما بفرمایید کار ثمربخش این عزیزان در برگشت از مجن چه بوده است؟بازده خوردن این ماهی هایی که آرزوی خیلی از مردم ایران زمین گشته است چیست؟اصلا چه لزومی دارد که یک عمل نسنجیده اینگونه بزرگنمایی شود و در انظار عمومی قبح و زشتی اینگونه اقدامات به رخ کشیده شود؟
به نظر این حقیر تنها فایده این دیدار,زیارت حضرت امام جمعه معظم مجن بوده است و گرنه اینگونه اعمال انقدر لوث و خارج از فایده است که این رسانه از بابت انتشار تصاویر ان از خوانندگان خود عذرخواهی می کند.حتی اگر امام جمعه معزز مجن از این ولخرجی ها و عدم مفیدفایده بودنتان خبر داشت بعید بنظر میرسید این عزیزان را به حضور میپذیرفتند.

اما کاش دعوت کنندگان محترم اگر دنبال منفعت عمومی برای مجن میبودند از این راه که به نوعی بدعتی نسنجیده وزشت میباشد واردعمل نمی شدندو با یک تلفن ساده, انچه را که بنظر مفید میرسید جهت انتشار در دسترس رسانه های پربازدید و مهم قرار میدادند و انکس که به درد مجن و مملکتش بخورد بدون چشم داشت وارد عمل میشد -آنهم حسب وظیفه--و انکس که باید به ضرب و زور خوراندن انواع و اقسام غذاهای رنگینِ از مابهتران دوکلمه ای بر دست و زبانش رانده شود همان بهتر که سکوت را بر گفتار برگزیند که عاقبتش از دور حکایت مرغ بینی  است.
شاهرود نیوز آماده است تا درصورت ارائه جواب از سوی هریک از این عزیزان آن را منتشر کند.
درضمن حضور آقایان عباس اعتماد-به عنوان یکی از مسئولان فرمانداری شاهرود و برادر حسین پوربه عنوان خبرنگاررسمی,دراینگونه مراسم بنظر خالی از اشکال است واین رسانه از حق نمیگذرد.چراکه وجود این دو گرامی -که
تاکنون موفق به زیارت هیچکدام آنهااز نزدیک نشدیم,بدلیل عناوین قانونی وشرعی شان ,مثمرثمراست .اما انتظار میرفت نسبت به شفافیت در این امور  حساس تر باشند.
والسلام

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 9 مهر 1391 04:58 ب.ظ
سلام؛
آیا به نظر شما واقعاً این به قول خودتان میهمانی آنچنانی که با حضور 5-6 نفر برگزار شده و سر این سفره های بازهم به قول خودتان رنگین کمانی، بیشتر از جاهایی مانند شهرداری، شورای شهر، فرمانداری و... پول بیت المال حرام و حرج و بی مورد هزینه شده است؟
تعجب میکنم چرا شما حتی یک بار از بریز و بپاشهای دوستان در شهرداری و فرمانداری و یا شورای شهر خبری ننوشتید و «تنویر افکار عمومی» ننمودید؟ اما یک به قول خودتان میهمانی که هنوز هم مطمئن نیستید و نمیدانید هزینه چند ده هزار تومانی اش از چه محلی تأمین شده است، اینگونه در نظرتا بزرگ و عظیم جلوه کرده است؟
واقعاً این همه حیف و میل کردن بیت المال را در همین شاهرود خودمان ندیدید؟ یا دیدید و دیده بر آن بستید؟
نگرانم که خدای ناکرده برای مردم این شائبه بوجود آید که نکند خودتان از این ندیدنها و یا نگفتنها ذی نفعید؟ مشکلات مردم و این شهر با جوسازی و بهتان زدن و فرافکنی قابل حل نیست، بلکه همت بلندی میخواهد و اتفاق نظر و سلیقه و البته نقد و قضاوتهای عادلانه.
یاحق.
گمنام ها باسلام و تحیت
گرامی ظاهرا به تازگی قدم رنجه فرمودید و به ما سر میزنید.انتقادات و پیشنهادات ما در تمام دستگاههای مذکور اتفاق افتاده است.درثانی ما این حرکت را به عنوان مشتی نمونه خروار معرفی کردیم و مهم نیست ولخرجی صدمیلیارد باشد یا هزارتومان.چراکه در حق مردم اجحاف شده.آنهم از سوی کسانیکه مدعیان مبارزه با فساد و حیف ومیل بیت المالند.در هرصورت اگر تمایل داشتید سری به ما و دفتر حقیرمان بزنید بفرمایید تا تدارک سفره همیشگی مان را برای شما ببینیم و از سیاه و سفیدی آن مطلع شوید.با هیچکدام از دستگاههای مذکور هم صنم و نسبتی نداریم.البته جایی دیگر در خدمتیم.
حق نگهدارتان
جمعه 7 مهر 1391 05:25 ب.ظ
آقایون مرسی که آخری از حق نگذشتید و وجود بلااشکال حاج عباس اعتماد و اقای حسین پور را درراستای خدماتشان عنوان کردید وبه قول خودتان بلااشکال.این حق طلبی شاهرودنیوز را میرساند.
جمعه 7 مهر 1391 01:57 ب.ظ
سلام
جواب دندان شکن شما در پاسخ به مدعیان قابل ستایش است.شاید من هم ناگفته هایم را روزی گفتم.
گمنام ها باتحیت
مادر خدمتیم
مویدباشید
جمعه 7 مهر 1391 01:11 ق.ظ
قیمت والده مبارک چند هست؟
4عدد فنچ تو یه وبلاگ دستاشون تو هم-درچه حالی استید؟
برید جون اون ماماناتون انقَدَر راجعبه گنده تراز دهنتون حرف نزنین.جر دادنش کاری نداره.افتاد؟بندازیم؟افتادید؟بیفتید به صلاحه ها
گفتم بدونی.دل نمایش که نداری؟
گمنام ها گرامی
به والله ادب مرد به از دولت اوست..

پنجشنبه 6 مهر 1391 09:19 ب.ظ
متاسفانه این افراد غرض ورزانه به زعم اینکه میدانند هنری دررابطه با امور خبرنگاری ندارند اما با دخالت در امور اداری برای خود دنبال بهره برداری از تغییراتند.باید به این امر اندیشید که اگر اقای ایکس میشود برنده جایزه بهترین بدلیل نبود گوشت است که چغندر در نبودش سالار میشود.
خلاصه بدونید این سمتهایی که بعضی ها در تهران و سمنان و برتر و سرخر میگیرند بخاطر این است که همه دستگاههای مسئول در امور خبری صفره صفرند و یکی که پیدا میشود الفی بر صفحه می نویسد نفر اول بیسوادها میشود و میگویند این بنده خدا پرفکت و نامبروان است(nomber one)
پنجشنبه 6 مهر 1391 05:38 ب.ظ
دوست ناشناس با عرض ادب ، احترام و سلام بنده در آغاز سخن هتاکی روزنامه شرق را محکوم مینمایم و در جواب جنابتان عرض مینمایم اینجانب افتخار میکنم حدود 5 سال از وقت دانشگاهی خود را در کنار جناب حسینی نژاد در روابط عمومی دانشگاه آزاد شاگردی نمود ه ام ایشان به عنوان یک خبرنگار نمونه در روزنامه فرهیختگان خبرگزاری آنا ایسکانیوز و ........ فعالیت خبری انجام میدادند و میدهند شما اگر وقت داشتید یک وقت بگذارید به دفتر ایشان بروید با سختی کار ایشان آشنا بشنوید بعد مطمنم نظرتان در رابطه با خبرنگاری ایشان عوض میشود ایشان در عرصه کشوری و استانی به عنوان نماینده در عرصه خبرنگاری و روابط عمومی حکم دارند مطمن باشید افرادی که این احکام را صادر کرده اند شناخت کافی از تخصص ایشان داشته اند بازهم یادآوری میکنم از خاطره ای در سالن همایشهای بین المللی صدا و سیما در تهران وقتی بین هزاران نفر نام جناب مهندس حسینی نژاد به عنوان یک شاهرودی در حضور مهمانان داخلی و خارجی که حتی جناب دکتر جلالی و پروفوسر جلالی هم بودند طنین انداز شد به خود به عنوان یک شاهرودی و یک شاگرد و همکار بالیدم دوستان شاهرود نیوز نصیحت این برادر کوچک را بپذیرید و باز هم میگویم مشکلات مردم شاهرود از قبیل بیکاری اعتیاد ازدواج مشکلات شهری را بیشتر مورد بررسی قرار دهید همچنین میلاد امام هشتم را تبریک عرض مینمایم . وسلام
گمنام ها باسلام
مشکل ما شاهرودیها همین هندوانه های الکی است.با عرض شرمندگی وعذرخواهی.من سوال دارم از شما:میشه دوتا کار اساسی از نامبرده که منجر به یک تکان کوچک مسئولین شهر یااستانی شده را برای ما بیان کنید؟
نامبرده دارای عناوینی است که اگر دست هرکسی بود براحتی صدها برابر اینها بدست می آورد.از آنهمه امکانات مادی وسیع و گسترده به همراه امکانات وسیع تکنولوژیکی به همراه حمایت ها و دسترسی های بی امان معنوی از سمت مسئولین ,چه انتظاری دارید؟
ما با دست خالی صدهابرابر در طول چندماه به شهرمان توانستیم خدمت کنیم.امثال ایشان جز دریافت حقوق های میلیونی و مدال های افتخاری که به قول یک کامنت گذار -بدلیل نبود گوشت چغندررا سالار می کنند-چه خدمتی به شهری که بدان مدیونند انجام داده اند؟؟
عکسشان هرروز بر در و دیوارها به صورت تمام رنگی با لباس هایی فاخر منتشر میگردد در حالیکه این رسانه کوچک نامش را گمنام اعلام نموده و حتی یک نفر مدیریت این بلاگ را نمیشناسد.
واقعا تفکرات پوچ و بدون تآمل دلیل اصلی عقب ماندگی ماست.
قصد نداشتیم اینگونه حرفهارا فعلا بزنیم اما امثالهم ناچارمان کردند.
ما فحش خوره ناموس مان ملس شده جناب صنحتی-درعوض دوستان سینه های مدال آورشان کلفت تر.
به وقت و زمانش مدارکی رو می کنیم تا ببینید در این حیطه ها چه فجایعی رخ داده.سکوت کافی است.
التماس دعا-مدیریت سایت
پنجشنبه 6 مهر 1391 04:23 ب.ظ
ممکنه یکی بگه ارتباط حافظ و اهل رسانه و شهید چیه ؟ چه حرفای تازه و جالب میخونیم اینجا
گمنام ها شعرشو اگه شما بگی حله
پنجشنبه 6 مهر 1391 03:52 ب.ظ
برای چی باید نظرات حذف بشه. مگه ازادی بیان از بین رفته. اگر حذف کنید باید گزینه نظرات را کبل بردارید. مگه همین مطبوعاتی ها نظیر ایمانی وحسین پور وحسینی نژاد موافق ازادی بیان نیستند.مگه همین ها هی تو روزنامه خودشون وسایتشون دیگر را مورد خطاب قرار نمی دن. زنده باد ازادی بیان.
پنجشنبه 6 مهر 1391 02:25 ب.ظ
محسن صنحتی شما ناراحت نباشید . این اسطوره روابط عمومی در وبلاگ خود بسیاری را با عنوان آزادی بیان به خاك زده است. الان هم به مقام روابط عمومی ایشان توهین نشده می گیم این كجاش خبرنگاره . كه به اسم خبرنگار پیشكسوت می برنش پیش امام جمعه مجن
پنجشنبه 6 مهر 1391 11:45 ق.ظ
اینجانب هم


بسیار شرافتمندانه میبینم که کل این مطلب و کامنتهای موافق و مخالف را کلا حذف کنید
پنجشنبه 6 مهر 1391 11:44 ق.ظ
از ناصحی که در مورد راز داری و سترعیب اینگونه فاضلانه مطلب نوشتند صمیمانه متشکرم
با اجازه گزیده مطالبشان را در یک خبرنامه محلی به عنوان کاربری از سایت شاهرود نیوز درج کرده تا همگان بهره وافر ببرند
بسیار تاثیر گذار است
ممنون میشوم که باقی کاربران حرمت افراد را هرکه هستند رعایت کنند
از گردانندگان سایت ممنونم و از داشتن چنین تاثیر عمیق و کاربران فاضلی به ایشان تبریک میگویم
پنجشنبه 6 مهر 1391 11:37 ق.ظ
http://www.newsmayamey.com/wp-content/uploads/2012/09/IMG_9052.jpg
تقدیم به دكتر جلالی
پنجشنبه 6 مهر 1391 08:26 ق.ظ
چطور ار بردن اسم گندوو و عوامل فاسد ان عذرخواهی میکنید ولی علنا اسم ایمانی حسین پور حسین نژاد را میاورید و عملکرد انها را انتقاد میکنید اقایان گندوو
گمنام ها باتحیت
این افراد را ما بخوبی هنوز نمیشناسیم.چه برسد به مردم!اما رسانه کندو رسانه ای فرااستانی است که خوانندگان بسیاری دارد
14الف
چهارشنبه 5 مهر 1391 09:00 ب.ظ
شاهرود نیوز به خاطر پیگیری هات متشكریم.برای همین دوست داریم. باهاتیم تا آخر
چهارشنبه 5 مهر 1391 05:57 ب.ظ
خدا راشكر كه معنی تقوا و كار عالمان دین را هم فهمیدیم .گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من-البته ا نچه به جایی نرسد فریاد جوانان بد بخت مجنی زیر تازیانه های بیكاریست.اقایان مسئول دم شما گرم
چهارشنبه 5 مهر 1391 11:03 ق.ظ
از عکاس بخاطر خبری شدن عکش که در یک نگاه تمام انچه اتفاق افتاده را نشان می دهد تشکر می کنم
چهارشنبه 5 مهر 1391 10:58 ق.ظ
ماهی ها در خاک میمیرند و به سیخ خبرنگاران کشیده می شوند و همگی ماهیها سنگ می شوند و به سر مردم مظلوم و بی دفاع مجن می خورند و خبرنگاران از رسالت خود بی خبر می شوند آیا انعکاس مشکلات مردم مجن این است ؟؟؟؟؟؟؟
چهارشنبه 5 مهر 1391 10:16 ق.ظ
عزیز دلسوخته ،برادری كه «نوری»در دل داری . شما اهل هنری واحساستان پاك است .شفاف هستید .ولی برخی اینطور نیستند. به عنوان یك دوست وبرادر توصیه می كنیم از این افراد فاصله بگیرید اگر هم نمی گیرید لااقل تاریخ این نصیحت ومتن آن را به خاطر بسپارید تا گذر زمان شما را متوجه مطلب ما كند
چهارشنبه 5 مهر 1391 10:09 ق.ظ
با سلام خدمت دوستان شاهرود نیوز انتشار اینگونه عکسها دعوای اصحاب رسانه را در بر دارد عکسی از آقای حسینی نژاد و باقی دوستان را که مشاهده کردم با خود فکر کردم انتشار این عکسها چه فایدهای به حال مردم دارد؟ چرا وقتی این افراد مقام های کشوری کسب مینمایند شما این افتخارات را در سایت ثبت نمی نمایید؟ آیا بهتر نیست درد و مشکلات مردم در سایتهای خبری درج شود؟ جسارتا انتشار این عکسها با آبروی بعضی افراد بازی میشود البته این نظر شخصی بنده است من خودم بارها در همایشهای کشوری و بین المللی در کنار برادر بزرگوار آقای حسینی نژاد شرکت داشتم و هنگامی که نام ایشان به عنوان یک شاهرودی و مسئول روابط عمومی برتر گفته میشد افتخار میکردم نظر اینجانب این است ما شاهرودیها با تخریب یکدیگر هیچ وقت پیشرفت نخواهیم کرد
گمنام ها باتحیت
به والله مقصد ومقصود این عزیزان نیستند.بلکه نشان دادن ریخت وپاش ها ازسمت متولیان است.اگر لازم است خود عزیزان پیام خصوصی با شماره تلفن خودرا بگذارند تا ما نسبت به حذف عکس انها اقدام کنیم
چهارشنبه 5 مهر 1391 10:07 ق.ظ
این همه شما خوردید کسی بهتون چیزی گفت...
گمنام ها اینم حرفیه
چهارشنبه 5 مهر 1391 10:01 ق.ظ
به نظر من شاهرودنیوز مخالف خبرنگاران نیست بقیه خبرنگاران نیز از اینکه دعوت نشدن ناراحت نیستن بلکه برخی از این این آقایون خبرنگار نما برای رفع مشکلات مجن چه کار کرده اند که از بودجه بیت المال کامیابی و خوشگذرانی می کنند!!! این آقای ادیبی هم که با شعر و ادبیات فارسی ما به توجیه کار خود می پردازد همان کسی است که علیه نماینده محبوب شهرستان به چرت نویسی روی آورد حال با این ادبیات قصد خام کردن این رسانه مردمی را دارد.
چهارشنبه 5 مهر 1391 02:53 ق.ظ
بیایید در خفا
آینه ای در مقابل آینه هم قرار دهیم و از یکدیگر ابدیتی بسازیم
نه به رسم جفا یکدیگر را علن کنیم و آینه دلمان را مکدر
من که شمعم سالهاست بر طاقچه همین خانه میسوزد و خویشاوندی عمیقی با اهل رسانه دارم اگر چه که این ظرافات را میستایم
این صرافات را تاب نمیارم
که از جنس گل است و وبال دل
مکدر عقل است و ممحل حلم
هیزم کش آتش کین و میناشکن باده یقین
گرسیوز پرور و شغاد نواز
اهل خانه قلم اگر پاسدار یکدیگر نباشند شایسته نیست که به پوستین هم درافتند

نظرم این نیست که شاهرود نیوز یا سایت میامی پرده دری کرده و نابرادری
اما به این کامنتها بنگرید............
شما بوی برادری و خویشاوندی از آن میشنوید؟؟؟

آنهم درین عصر عسرت قلم
بسیار شرافتمندانه میبینم که کل این مطلب و کامنتهای موافق و مخالف را کلا حذف کنید
بگذارید قرعه فروتنی به نام شما زده شود
این را روز آمد وحرفه ای میبینم
هرچه باشد من چند جامه از شما بیشتر پاره کرده ام
...............

زپیر میکده گفتم که چیست راه نجات
بخواست جام شرابی و گفت راز پوشیدن

فتوی حضرت حافظ را که خود ماندگارترین و درد کشیده ترین و سرفراز ترین شهید اهل رسانه در دیار ماست
برایتان آوردم
این شما و این چوگان حکم
گوی شرف را بزنید
این شما و این باز ظفر
مرغ هدف را شکار کنید

چراکه به قول ذوالنون مصری
رستگاران قدر وقت را شناسند
گمنام ها باتحیت وسلام
گرامی به والله قصدمان وحتی رویمان به همکاران گرامیمان نیست بلکه نقدی است بر دعوت کنندگان وبساط چینان اینگونه مراسمات.آنهم در احوالات گرسنگی مردمان ایران زمین..
نه خدارا خوشامد است و نه آب دهان -از خلق نداره خدا- راه انداختن, خوشامد..
ازین لحظه من باب توصیه تان کامنتهایی که بوی پرده دری و صفت نابرادری را بر ذهن متبادر میکند به احترامتان تایید نمی کنیم اما خودبهتر از این حقیران میدانید که حذف و رفع این دست نوشته چه عواقب و حرف وسخن هایی متعاقبآ در پی خواهدداشت.
بگذریم که دهها کامنت که همگی از الفاظ ناموسی ناشایست علیه مااستفاده شده را حذف کردیم وحتی پنهان ننمودیم که با افتادن دوعینمان از نوامیسمان خجل گردیم که چرا درست یا خطارا ما کنیم و فحشش را این بیچارگان مزه کنند.
منتظر نصایح ارامبخشتان هستیم.هرچندانتظار داریم بزرگانی که دست به بساطشان از کیسه آتش بیت المال به بیت الحال تعبیر میشود را نصیحت کنید نه ما که تنها منعکس کننده دست دوم اخباریم
یاعلی
چهارشنبه 5 مهر 1391 02:45 ق.ظ
نه طریق دوستان است و نه رسم مهربانی
که به دوستان یکدل سر و دست برفشانی

خوشترم بود که سر دلبران در حدیث این و آن نمیامد
و عکس نازکان عرصه جریده بردریده نمیگشت
لایقترآن میدیدم که این سپند بر آتش خانه میسوخت تا دودش حرامیان را دور کند نه اهل حرم را کور.
دیار ما ازین ابتلائات کم ندیده
کسی را به جرم دست افشانی و دیگری را به جرم پاکوبی
و یکی را به جرم گلچینی همه یکدیگر را حذف کردیم غافل از اینکه بی سروسامانی این دیار که درد مشترکی است هرگز جدا جدا درمان نمیشود.
به همین کامنتها بنگرید !!!!
اهل خبر چه شنعتها که به ناقلان روایت میسگالند
میزان الحراره های جامعه رو به رشد خبری ما باید این واژگان بر زبان آرند آن هم در حق اهل خانه ؟!!!!!
پس ازین الم ،چه کسی علم صاحبان خبر را در دل به باور نشیند ؟؟؟
ما اهل قلم چه داریم ؟؟؟
قلمی زخمی در تند باد حوادث
چشمی تیز بین
و آبرویی سترگ
که همگان در چنبره بودنشان چشمان ما را و قلم ما را یا مال خود میخواهند یا شکسته
و برای این تمکین آبروی ما را هدف میگیرند
سالها پیش که عالی مقامی در شهر گوش هوش به نکته های حقیر میکرد
خبرش دادم که بوی بدی میشنوم از مجلسیان
چند تنی به مدرک لایوصف کردان گیر داده اند و میخواهند صوف خود را با آن موصوف به صفا کنند
پرسید عیب این کار در چیست؟
عرض کردم
خوش ان باشد که سر دلبران گفته ناید در حدیث این و آن
تمشیتش کنید اما صدایش را خلق نشنوند چرا که اوردن حرف خواص به زمره عوام آب به آسیاب دشمن ریزی و اعتماد از دل خلق گریزی است
نشنید و همه شنیدند که چه شد!!!!
چهارشنبه 5 مهر 1391 12:45 ق.ظ
می خواهیم هیچ نگوئیم نمی گذارند دهن ما بسته بماند ودائم سواد ودانشگاهی بودن خودشان را به رخ می کشند.آقای امینی بیشتر از هرکس دیگر در نشریه اش از حقوق شاهرود ومیامی دفاع کرده است ودر مطبوعات شرفش را نفروخته.اما اقای ایمانی چه کرده جزء حمله به شورا.چه کسی هزینه چاپ نشریات بدون آگهی اورا می دهد. اقای اعتماد شما که در یک مرکز سیاسی کار می کنید علت رفت وآمد وحمایت شما از این گروه وحمایت این گروه از شما چه می تواند باشد. چرا هروقت اتفاقی در فرمانداری می افتد حضرات ایمانی وحسین پور مطلع هستند وآنجایند.چرا سعی کرده اید ارتباط برخی از خبرنگاران را بافرمانداری قطع کنید. مگرنه اینکه این سفر وخرج آقای سادات از جیب بیت المال پاسخ به سفر کیش بود که همین افراد اورا با خرج خبرنگاران برده بودند.آقای فرماندار لطفا به این موارد رسیدگی کنیداگر اشتباه بود اف برما واگر درست بود به باند بازی این گروه که نام مطبوعاترا لکه دار کرده اندپایان دهید
سه شنبه 4 مهر 1391 10:44 ب.ظ
همین خود شما از ایمانی حمایت کردید.حالا دو دستی بزنید توسرتون که ازین بچه ... چه تراویده.اف برشما.راستی سگ امثال امینی به خیلی ها ارجحیت داره.پس ببندن گاله رو بهتره.مبادا زبون واشه که خیلی ها باید بزنن جا.
گمنام ها با تحیت
ما هیچگاه از شخص ایشان دفاع نکردیم.بلکه از عملکرد وی در یک برهه زمانی دفاع نمودیم
مویدباشید
سه شنبه 4 مهر 1391 09:10 ب.ظ
آقای امینی که این سایت را ساپورت می کند و از روی بیکاری دائما پاچه مردم را می گیرد بداند که خدایی هم هست . البته در قاموس نا اهلان و منافقان این رسوم ناجوانمردی دائما به چشم می خورد و کسانی مثل وی که می خواستند به پستی برسند و امروز درجا می زنند و کارمند ساده و جزء یکی از شعبات دانشگاه علمی کاربردی در گوشه ای از تهران هستند باید تا ابد بسوزند .خنده مان می آید که این مردک می خواهد کاندیدای شورای شهر هم بشود . خدا را به شاهد می گیریم که این اعمال شما باعث سربلندی افرادی که مد نظرتان ابرو بردن آنهاست می شود و خدا می داند که چه عذاب منتظر شماست
گمنام ها باسلام وتحیت
برای بار دوم پیشاپیش از هفته نامه وزین کندو-اعضای محترم تحریریه آن رسانه و شخص برادر عزیزمان جناب امینی بابت انتشار ادبیات گستاخانه هتاکان نسبت به کسانیکه جز دلسوزی امر دیگری را ثابت نکرده اند عذرخواهی می نماییم.
مدیریت سایت
سه شنبه 4 مهر 1391 08:46 ب.ظ
چقدر احمقید ، بدجوری سوختید ، حسودها ،متحجرها ، ترسوها که حتی جرات بیان اسمتون هم ندارید البته همه میدونند که با اراجیف نامه کندو در ارتباطیدکه از دور شکم مدیر مسیولش میشه فهمید چقدر مال مردم خوری کرده و از بیت المال بهره برده ، معلوم نیست تو چه محیطی بزرگ شدید و سر چه سفره ای غذا خوردید که اینها به نظرتون خیلی عجیب میاد البته از کسانی که با نون و کشک بزرگ شدند و نون خشک سق زدن و از روستاهای عقب مانده شاهرود به شهر امده اند این چیزها عجیب نیست،تقصیر خودتون نیست صد سال زمان لازم دارید تا کمی از تحجر در بیایید ،ادم چشم و دل سیر اینجوری فکر نمیکنه ،میره تجمع ثروت را که تو دست بعضیها تو این شهر هست را بررسی میکنه هر چند که اب در هاون کوبیدن است نصف ادمهایی که من تو عکس دیدم همه از پدر و مادرهای تحصیل کرده و با فرهنگ هستند ولی شما چی پدر ومادرهاتون شمارو تو کوچه ها ول میکردن و اونجا بزرگ شدید از ولگردها بیشتر از این توقع نیست
گمنام ها باسلام وتحیت

این بار اولی نیست که هفته نامه کندو در ارتباط با این خبر مورد حمله ناجوانمردانه قرار میگیرد.هرچند اینگونه جملات بی ادبانه باعث عزت بیشتر غایبانی است که حتی یکبار هم درطول عمرمان جز عکس آنها آنهم در جراید چیزی دیگری از آن ندیده ایم اما باید گفت بااین توجهات ویژه به اقای امینی به شایستگی این افراد بیشتر پی میبریم.
درمورد مابقی اراجیفتان هم باید گفت ارزش جواب دادن نداردومردم بهترین قضاوت کنندگانند.
پیشاپیش از هفته نامه وزین کندو -همچنین اعضا و مدیر مسئول محترم این رسانه بخاطر انتشار نام آنها عذرخواهی مینماییم.
مدیریت
سه شنبه 4 مهر 1391 06:03 ب.ظ
شاهرود نیوز به این حلقه توجه كنید حسین پور- ایمانی- اعتماد- حسینی نژاد – عالی
انتخابات مجلس- تخریب دكتر جلالی توسط ایمانی به صورت علنی در شماره 97 ظفر-101 ظفر-102 ظفر به دفعات ودر چند صفحه به استناد افشاگری هفته نامه كندو شماره 207- حضور علنی حسین پور وعالی درمقابل دكتر وانتشار ویژه نامه های تبلیغاتی علیه دكتر جلالی وچاپ كاریكاتور ومطالب توهین آمیز علیه نماینده محبوب شهرمان-
نقد عملكرد اعتماد در فرمانداری توسط كندو وبیانیه حمایت با امضای حسین پور- ایمانی- حسینی نژاد –عالی
تشكر از اعتماد وتبریك به فرماندار از انتخاب اعتماد به سمت روابط عمومی فرمانداری توسط همان افراد
نقد عملكرد رحیمی فرماندار شاهرود توسط اعتماد به خاطر رای روستای رحیمی به دكتر جلالی
دادن سكه در روز خبرنگار به اعتماد به عنوان خبرنگار توسط موسسه خبرنگاران با حضور هیئت مدیره ای چون حسین پور- ایمانی – عالی – حسینی نژاد –نیازمند
این ها تصا دفی است؟


سه شنبه 4 مهر 1391 04:44 ب.ظ
پس خبرنگاران رسانه های معتبر و معروف که هم ضریب نفوذ دارند و هم قدرت کلام کجایند. شاهوار و کندوی البرز و شاهرود پیام را می گویم.
چه شده که این رسانه های شاهرودی دیگر با این گروه دم خور نیستند. آنها باند هستند و این بنده خدا آقای مقدم نیا و ساده گیر آوردند و با رفاقت به او ضربه بزنند.
تتبلیغات اسلاممی کجا و این آقایان کجا. بهتر است آقای حسن مقدم نیا اعلام براعت خود را هر چه زودتر از این افراد مسئله دار اعلام نماید.
سه شنبه 4 مهر 1391 04:06 ب.ظ
خجالت آوره وقتی عجم روزنامه فروش میشه خبرنگار و حسینی نژاد کارمند اسبق دانشگاه آزاد میشه عنصر مفید برای مجنی ها
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30
 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب