درباره وبلاگ


این وبلاگ پشتیبان سایت خبری-تحلیلی شاهرودنیوز و آرشیو مقالات قبلی است

مدیر وبلاگ : گمنام ها
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
پرتال خبری-تحلیلی شاهرودنیوز
http://shahroodnews.in
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
این نامه ارسالی به درخواست مکرر یکی از نویسندگان جهت پاسخگویی از سمت نماینده محترم شهرمان به چاپ میرسد.امیدواریم دکترجلالی پاسخی درخوراتهامات وارده مبذول بفرمایند.به محض جوابیه دفترنماینده شریف شاهرود به این سایت فورآ درج میگردد.متن نامه بدین شرح است:

بسمه تعالی

نقدی بر سایت برادر ارجمند جناب دکتر کاظم جلالی نماینده محترم مردم شریف و شهید پرور شاهرود

جناب آقای دکتر جلالی!

یکی از دلایل مهم و قابل اعتنای عقب افتادگی استان، نداشتن اتحاد و تنگ نظری نسبت به هم، تحلیل  های عامیانه، نگرش محدود و خودشیفتگی و خود بزرگ بینی بیمارگونه کسانی است که دید فراتر از دیوار خانه خود ندارند. چرا نوشته می شودکه شاهرود قاره کوچکی است؟ شما نوزایی قاره بزرگی را به جهانیان مژده دهید ما هم به تهنیت به خدمت می رسیم، شیرینی می خوریم و به خود می بالیم که در جوار قاره ای بزرگ و با تنوع اقلیمی و فرهنگی زندگی می کنیم تا کور شود هر آنکه نتواند دید.

با سیمان شاهرود خانه خود را می سازیم و با گچ سمنان خانه های مردم سفید می شود. مگر اینکه گفته شود گچ سمنان سیاه است. و هوای آن شور و نمکش هم لطفی ندارد و مزه نمک نمی دهد!

موجب سربلندی ماست که شاهرود آن مواهب خدادادی و ویژگی ها را دارد و پسته لذیذ دامغان و دیگر محصولاتش و نخبگان علم و ادبش زبانزد است. نان خود را از گندم گرمسار می پذیم و با پنیر و کره گوشت مهدیشهر میخوریم. باید شاکر باشیم. چرا وجود ما سرشار از نفرت و زبانمان آلوده به سرزنش و دشنام باشد و بخل وحسادت لحظه ای رهایمان نکند؟

آقای دکتر جلالی عزیز!

هرکس و هر مکانی توانمندی و حجم طبیعی خود را دارد. تهران آن استعداد را دارد و سمنان این ویژگی را، سمنان، شاهرود نمی شود و شاهرود هم سمنان نخواهد شد. مقایسه معقول ومنطقی نیست. به گفته استاد شهید مطهری، اختلاف در استعدادها، شاهکار آفرینش است.

نباید با هر جرعه آبی که می نوشیم، آب خوش از گلوی دیگران پایین نرود و آنان را مدام بیاشوبد.

 

آقای دکتر جلالی عزیز!

مرکز استان شدن که به خاک و جمعیت نیست. عوامل و زمینه های دیگر می خواهد. به یقین می دانید که تصمیم گیرندگان آینده کشور بسیار خبیر و دانایند و آن توانمندی هایی را در نظر می گیرند که حضرتعالی به وضوح و  در عین بصیرت انکار میکنید  شما خودتان سخنگوی كمیسیون امنیت ملی كشور هستید و بیش از هر كس دیگر باید بر حفظ وحدت و امنیت و آرامش استان تاکید داشته باشید. اما نمی دانیم چرا پیوسته به جای مظلومی می نشینید که کسی به فریادش نمی رسد.

البته گاهی سیاه نمایی برای تحریك احساسات تند و آوردن رای، خوب است اما باید مواظب شان نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولتمردان صدیق و خدوم آن هم بود. قبول داریم كه این نكته پند به لقمان است ولی تذكری بود برای خودمان.

##################################################################

مردم استان با هم قرابت نسبی و سببی و مراوده تجاری علمی و فرهنگی دارند. انس و الفتمان استمرار دارد. دریغ است كه اگر برای رای گرفتن و نشستن بر كرسی سبز، كه زود گذر هم هست، آن همه همبستگی و پیوستگی به دو دستگی تبدیل شود!

بی تردید تمامی استاندارن سمنان، حداقل بعد از انقلاب اسلامی افراد صالح، انقلابی، مومن، خبیر در كار خود و منصوب و مورد تایید نظام بوده اند. شایسته نیست كه پیوسته آزار خاطرشان را فراهم كنیم و با بر هم زدن تمركزشان از طرح و اجرا باز داریم، درست نیست كه با پرسش گران خیالی و كاربران فرضی، پیوسته برایشان خرده بگیریم و بر رنجشان، ارج ننهیم.

هرگز انتظار نداشتیم در سایت شما مطرح شود كه مسئولان اجرایی شهرتان توان لازم ندارند و مشفق نیستند به استناد چه حقی و منصبی مدام باید آزرده خاطرشان كنیم و دست مریزاد نگوییم، قدر شناسی فضیلت انسانی است.

پیوسته از بزرگان سمنان، نامی می برید و بدنامشان می كنید. شما و پرسش گران خیالی، جواب خدا را چه می دهید؟

آیا غیبت و بهتان از نظر پرسشگران، قبح خود را از دست داده است؟

در سایت شما گاه و بیگاه به سخنان و خطبه های امیرالمومنین (ع) استناد می شود، خدا كند كه عامل به سخنان مولای متقیان باشم و از آن درر گوهربار استفاده ابزاری نكنیم. توصیه ما این است كه فرموده های علی (ع) را همه با تعمیق و تدبر و تفقه، یكبار، فقط یكبار بخوانیم نا دریابیم هر آن چه می نماییم هستیم؟ آیا سخنان نیكان را بر زبان می رانیم اما كار بدان می كنیم؟

آیا گمان شما بر این است كه در سرزمین ستمگران به تنگنا افتاده اید و همه همیشه به شما جفا می كنند! آخر حضرتعالی و موكلان شما تحت لوای جمهوری مقدس اسلامی زندگی می كنید و تصویب قانون در مجلس به عهده شماست و ولی امر عادلی بر كرسی ولایت و فقاهت نشسته است و مسئولان كشور مقید به دین و شریعت و قانون هستند و معادی هست. مگر می شود همه بدخواه شما باشند؟ اگر چنین تلقی و دریافتی به هنجار بدل شود و تعمیم و تسری یابد می دانید كه چه بر سر منطقه و كشور می آید؟ مگر در سرزمین ببرها گرفتار آمده اید؟

نباید برای مردم مشكلاتی فراهم كنید كه مشكلات اساسی از یادشان برود. منافع مردم را با جنگ قدرت اشتباه نگیریم. آقا دكتر جلالی عزیز! اگر انتخابات، استانی شود با این طرز تفكر، آیا مردم اعتماد می كنند به ما رای دهند یا نه؟

عقل سلیم و ذهن خالی از تنفر و فكر به دور از شیطنت خواهد گفت كه هر جای شاهرود گرامی كه آباد شود، هر بنایی كه در دامغان باستانی ساخته شود، هر طرح مفیدی كه در گرمسار و مهدیشهر، از مركز شهر ها تا دورترین روستاهای از یادرفته اجرا شود و محرومیتی جای خود ا مطلوبیت بدهد اول، افتخار سمنان و دوم سربلندی وطن اسلامی ما ایران عزیز است.

آقای دكتر جلالی! صدا و سیمای استان سمنان لطفی بسیار بیش ار نماینده سمنان به حضرتعالی دارد. نماینده سمنان كه به صدا و سیما دعوت نمی شود مستندات قابل اعتناست. بر چشمه خورشید كه نمی شود گل مالید.

در موضوع استقرار ادارات كل موجود در شهر شاهرود حكایت، قصه آن استاد و شاگرد است كه اگر خواستید به عرض می رسد. سیاست حذفی شما چه زحماتی را كه فراهم نكرده است.

یك روز تاسیس دانشگاه صنعتی به تصویب رسیده سمنان را منتفی می كنید، فلان روز فلان طرح را از اجرا می اندازید و دیگر روز با همنوع طلبی سوال به مجلس می برید. هرچند خودتان نیز می دانید چون سوال جنبه منطقه ای دارد هرگز در صحن علنی مجلس مطرح نخواهد شد پس این رفتار ناعادلانه و پرجفا چه توجیهی دارد؟ چرا دعا به جان می خرید؟

فرودگاه سمنان چه رنجی برای شما فراهم كرده است؟ آیا دود هواپیمایش خدایی ناكرده به چشم فرودگاه شاهرود رفته است كه به تعارض برخاسته اید؟

اگر نمازگزاران سمنان هم مثل بعضی از مصلاها تحریك نمی شوند كه در مقابله به مثل، شما را دعا كنند، نشانه فرهیختگی و متانت آنان است وگرنه هیجان آفرینی و جنجال كه خرجی ندارد. اما باور كنید كه از همه برنمی آید و این خود یكی از عوامل بزرگی شخص و مكان است و نمودار فرهنگ و فرهنگ دستاورد نجیبانه هر قومی است در طول تاریخ.

آقای دكتر جلالی عزیز! دوستی شما با نماینده سمنان هم از آن دوستی هاست. در یك صفحه از او تعریف می كنید و گرامی می دارید و ارزش كارهای فرهنگی ایشان را تحسین می كنید و در صفحه دیگر مطالبی می آید كه خدای ناكرده آن چنانی است. درست مثل حضور در مجلس ترحیم والده گرام حجت الاسلام دوست محمدی نماینده وقت كه اوج صمیمیت بود و آن گاه كه آقای دوست محمدی به شاهرود رفتند زمینه ای به وجود آمد كه همه آن هنگامه را در محشر "سیما" دیدند و آوازه رفتار سنجیده و جوانمردانه دوستان را از "صدا" شنیدند. براستی كه تدبیر زیركانه ای بود البته تدبیری كه فقط به دنیای ما می آید نه به آخرت.

نماینده ما، همانگونه كه تصریح فرمودید: روزنامه نگار، استاد فقه سیاسی دانشگاه و شخصیت فرهنگی و همیشه در دسترس است. نمی گذاریم به سفرهای دوردست برود كه دستمان به ایشان نرسد. نه تهمت می زند.نه سیاه نمایی می کند و نه گناه کم کاری خود را به گردن استاندار و فرماندار و مدیر و کارمند می اندازد.با مردم و نخبگان تدبیر می کند و یک ساعت هم در مجلس غیبت ندارد.تا زمانی که زور تدبیر دارد نگهش می داریم وگرنه به کلاسش می سپاریم و پر زور دیگری می آوریم که مرد میدان طرح و برنامه ریزی و تعامل اصولی باشد اگر بخواهد کج برود با شمشیر عقل به راه راستش می آوریم.چون وقتی انسان توان زورآزمایی را در خدمت به مردم ندارد باید فداکارانه کرسی خود را برای تازه نفسان نو اندیش خالی کند.بدیهی است که کلنگ زنی افتتاح ششمین خط تولید اتومبیل سمند در شرق شهرک صنعتی سمنان پس از مطالعه ی کارشناسی شده به استعداد ده ها هزار اتومبیل در سال ،تحولی شگرف در استان است که موجب رشد تولید صنعت اتومبیل در شهرهای شاهرود و دامغان و گرمسار خواهد شد و ده ها هزار شغل ایجاد می کند كه آن هم پس از توافق آقای استاندار با همه ی نمایندگان شهرهای مختلف استان صورت گرفته بر شما چه شده است که چنین می کنید شما که اذعان دارید شهرک صنعتی سمنان کره ای بزرگ تر از مادرش (سمنان) است و شهرک صنعتی شاهرود، شهرک صنعتی خیلی کوچک است متشکل از چند شرکت کوچک، چگونه می خواهید این کارخانه ی عظیم که زمینه ی مساعد می خواهد در محدوده ی آن چند شرکت راه اندازی شود. تناقض گویی آشکار شما چه معنا می دهد و یارگیری شما به سود کیست؟ بیراه نیست که اگر بگوییم این روش ایستایی و حذف، ناشی از بغضی است که هر روز بر حجمش افزون می شود و در نهایت هم مردم قانع، صبور و در عین حال، اهل معرفت استان سمنان باز هم زیان می بینند.

آقای دکتر جالالی عزیز!

علت بیکاری جوانان مستعد شرق شاهرود آن است که پرسشگر و پاسخگو و کاربر یکی است به همین علت دیگران بی کار می مانند اما در سمنان یکی می پرسد چند نفر پاسخ می دهند، جمعی نقد می کنند، عده ای مشغول ویرایشند وکاربران هم حقیقی و عینی اند. خلاصه همه سرشان گرم است و کسی بیکار نمی ماند. سمنان شهر مهاجر پذیری است و با تازه واردان تعامل فرهنگی برقرار می شود. عصر شایسته سالاری است و قسط اسلامی، مرز جغرافیایی چندان اهمیتی ندارد و سمنانی ها می گویند که مردم بومی هیچ مزیتی نسبت به برادر ایمانی و ایرانی خواه شمالی و خواه شاهرودی و دامغانی و گرمساری و تهرانی ندارد. همه حق زندگی و خدمت دارند. بنابراین هرکه قابلیت کار داشته باشد جذب می شود و رنجش موجب تکریم و پاداش است.

جناب دکتر جلالی عزیز !

از فحوای کلامتان پیداست که هنوز هم از طومار 16 متری رنجیده خاطر هستید، باور کنید کسی قصد آزار حضرتعالی را ندارد. چون مقدمه مردم آزاری، خودآزاری است. بشکند قلم و دستی که شما را ناراحت کند. جنابعالی با وجود همه ی مسائل عزیز ما هستید. اما وقتی زبان طعن و لعن 16 متری جسارت به سمنان مطرح باشد آن طومار جواب محترمانه ایست چون : "کلوخ انداز را پاداش سنگ است " و " آنکه باد می کارد، طوفان درو می کند". ما که هنوز گل سرخی هم به جانب مبارکتان نینداخته ایم.

این را هم بگوییم که تمایل داریم به جای هرگونه پخش شب نامه  سخنان خودمان را به صورت علنی و در روزنامه منتشر سازیم هرچند که امیدواریم این گونه نقدها جایش را به ارائه ی پیشنهادات سازنده برای پیشرفت و توسعه ی همه ی شهرهای استان بدهد.

با احترام و عرض ارادت ،کارگروه بنیاد توسعه ی سمنان

نوع مطلب : ادارات دولتی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


جمعه 18 شهریور 1390 05:00 ب.ظ
سلام.چرا نمیرین توی سایتهای استانی و نظراتتون رو برای مسوولین محترم بزارین .اینم یک نوع راه حله دیگه.
جمعه 18 شهریور 1390 04:56 ب.ظ
سلام.با نظر بالا موافقم کاملا .میشه با ارسال ایمیل همشهریان را نسبت به اقدام نادرست سازمانهای مرکز سمنان اگاه کرد.یادمان باشد یک دست صدا نداره.صدا سیما هم یکیش.
یکشنبه 13 شهریور 1390 11:22 ب.ظ
الان وقت این حرفا نیست ما شاهرودیها نماینده ای میخواهیم که سمنانیها را بشونه سر جاشون .بخصوص این صدا و سیما را.نماینده ای که حق مارو از این ناحقها در سمنان بگیره.مدیریت به بعضیهاشون خیلی چسبیده انگار .خودشونو گم کردن.شاهرودیهای عزیزم حواستون جمع باشه.انتخاب نماینده برامون سرنوشت سازه دقت کنید که بعدا باز نادم نشیم.ببینید کی میتونه در برابر سمنان ایستادگی کنه همونو انتخاب کنید.
گمنام ها باسلام و تحیت:
گرامی ;بگذارید لنگ گله خودمون باشه.سمنان کار خودش و می کنه.ما خیلی بیکاریم و تن پرور.
مویدباشید
پنجشنبه 20 مرداد 1390 12:46 ق.ظ
نوشتی سمنان بیچاره، خیلی خیلی بهم فشار اومد.... بدجور سوختم...
مخلص همه شاهرودی های بامرام هم هستیم.
چهارشنبه 19 مرداد 1390 05:21 ب.ظ
بله اتفاقا استاندار مقصره.چرا؟ چون بایدوقتی دید جوونای شاهرودی...
اصلا ولش کن. این حر فها برای من و شما نون و آب نمیشه. شما طرفداری خودتو از سمنان داشته باش. بالاخره یه جایی باید خودتونو نشون بدین.یه جایی باید برای ارباباتون خوش رقصی و خوش خدمتی کنین.
نوکر هر چی شاهرودی مرد و با غیرت هم هستیم.اما به گرن کجا و مواجب بگیر ها هم برای بار هزارم عرض میکنیم ، شاهرودی هر چی که باشه هر طور که باشه غیرت و شرفش اجازه نمیده مجیز سمنانی ها رو بگه، هر چه قدر هم که بد باشیم از بردن اسم کواکبیان عارمون میاد،چه برسه به طرفداری و مزدوری و حراج آبرو و شرف و حیثیت برای امثال کواکبیان.آره داداش.
همون موقع هم که مرحوم حسینی رگای گردنش متورم میشد و حنجرشو برای شاهرود پاره میکرد امثال شماها وا میدادن و گذاشتن سمنان هر بلایی که میخاد سرمون بیاره و هر طور میخاد باهامون رفتار کنه .همین شماها هستین که باعث شدین هر کی از بیکاری جوونای شاهرود بگه فورا بزنن تو دهنش و بگن آقا عوام فریبی نکن.امثال شماها باعث بدبختی شاهرودن.تا حالا از کمربندی سمنان رد شدی ؟ مجتمع های مسکونی مختلف رو که باید تو شاهرود احداث بشه دیدی که چطوری پذیرای شمالی ها شدن؟دیدی چطور بودجه استان صرف اشتغال زایی برای شمالی ها شده؟
عزیزم اگه تو هم برای پیدا کردن کار هر روز آواره شهرک مثلا صنعتی شاهرود و این شهر و اون شهر بودی و هر روز گوش به زنگ فلان آگهی استخدامی بودی الان برای سمنان خوش خدمتی نمی کردی.آهان یادم نبود که جیره شما از سمنان میرسه.پس دیگه ننویسین که ما جیره خور خداییم.بنویسین ما جیره خور سمنان و سمنانی ها هستیم، این طوری وجدانتون (اگر داشته باشین) راحت تره و دروغ هم نگفتین.
امثال کوکابیان تا شماها رو دارن که غم ندارن؟دارن؟ همون مدیری هم که بودجه شاهرود رو برگشت میزنه عروسک و دست نشانده سمنانی هاست.دیگه ننویس سمنان بیچاره و عزیز . شرف و غیرتم خوب چیزیه...
گمنام ها باسلام وتحیت:
دوست عزیز اگراین توانی که درشما میبینیم صرف پاسخ گرفتن از مسئولین شهرمیشد باورکن الان نه تنها وضعیت شما بلکه وضعیت امثال من وشما جوردیگربود.اگرتمایل به بحث داشتی باایمیل یاهوی ما تماس بگیر وبیابا هم بحث کنیم.
ممنونیم از حسن نظرشما.جیره هم بالاخره میرسه.نه شما گرسنه موندی نه من.تو اصل عدالت خدا باید نعوذبلله شک کرد اگر فکر کنیم جیره ما دست امثال سمنانی هاست.کفرنگو مومن.
چهارشنبه 19 مرداد 1390 01:50 ب.ظ
سمنان بیچاره
آخ الهی که من فدای روحیه حساس شما بشم! سمنان حیوونکی!هر کی به سمنان چپ نگاه میکنه الهی که سوسک بشه
شاهرود نیوز وکیل مدافع سمنانه؟پس شما یه خط و ربطی با سمنانی ها و اون کواکبیان از خدا بی خبر دارین.یعنی شما نمیدونین شاهرودی ها از سمنان بیزارن؟خداییش نمی دونین؟سمنان بیچاره! سمنان بیچاره نیس عزیز من. بیچاره جوونای بیکار شاهرودن که بودجه شهرشون صرف اشتغال زایی برای سمنانی ها و قائم شهری ها و بهشهری ها و بابلی ها و آملی ها میشه؟بیچاره پدر و مادرای شاهرودین که بچه هاشون بعد از کسب مدرک برای اشتغال تو شهر خودشون کار پیدا نمی کنن و آواره سمنان و تهران میشن.استغفر الله با زبون روزه نمی خوام به کسی توهین کنم.آخه برادر من خواهر من شما نباید تو سایت شاهرود نیوز بنویسی سمنان بیچاره.آدم باید ... لا اله الا الله...
این سمنان بیچاره رو حذف کن خیلی زشته.برا شاهرود نیوز اف داره.چطوری روت شد بنویسی سمنان بیچاره؟اخه یه ذره ... استغفر الله.از شما بعیده...
گمنام ها سمنان وامثال شما بیچاره ومظلومش کردید.امثال مایی که بی کفایتی خودمان را به پای یک شهربنام"سمنان"میگذاریم.وقتی مدیران شهر بودجه را برای خوش رقصی برگشت میدهند حتما کواکبیان مقصره؟بل؟وقتی پولدارای شاهرود ویلاهاشون تو سنگسر به جای کوروبسطام ساخته میشه حتما استاندار مقصره؟ها؟نه برادر عزیز.کرمی که از خود درخت باشد هرچه در کود و خاک و آب بجویی چیزی جز بهانه خالی کردن گیرت نمی آید.سمنان هم به نوبه خودش مقصر.اما این قصور از ماست که برماست.
مویدباشید
چهارشنبه 19 مرداد 1390 01:06 ق.ظ
بنیاد توسعه سمنان آسوده بخواب که ما شاهرودی ها بدجور به جون هم افتادیم.کی اذیتت کرده؟کی سد راه حق خوریتون شده؟کی پتتون رو ریخته رو آب؟کی مقابل انحصار وایستاده؟ جلالی؟ خودمون کله پاش میکنیم.آخه این رسم ما شاهرودی هاست. نگران نباش بنیاد توسعه سمنان ، جلالی سد راهتونه؟ خودمون کلکشو میکنیم.
گمنام ها باسلام:
انقدر بدبین نباشید.12سال دکتر جلالی را حمایت کردیم.کسیکه با دوتا انتقاد قابلیت کله پا شدن داشته باشد به درد خودش هم نمیخورد.آن دکترجلالی ای که ما میشناسیم به قول لاریجانی گردن کلفت تراز این حرفاست.انقدر تهمت نزنید.خیلی از شاهرودیها از جلالی حمایت می کنند ومن جمله خود ما هم ازایشان تا درراس کار شاهرود هستند بخاطر منافع ملی حمایت می کنیم.شما ناخن نزن.سمنان بیچاره هم سپر گلوله نکن.
دوشنبه 27 تیر 1390 12:33 ب.ظ
این سمنانی هایی که انقدر ادعا می کنند که پسته دامغان و گوشت شهمیرزاد و ... حتی حاضر نیست که حتی و حتی ( تأکید میکنم حتی ) بنویسند استان سمنان و در تمامی مکانها و جاهایی که استانی است می نویسند سمنان مانند شبکه سمنان و هزاران مورد دیگر که در این جا مجال نیست عرض کنم حالا ادعا دارند که ما خانه خودمان را با سیمان شاهرود می سازیم شما ها حتی و حتی حاضر نیستید کوچکترین و حق طبیعی شاهرود و بقیه استان را عادلانه تقسیم کنید و آنوقت ادعای شاهرود ، دامغان ، گرمسار و ... می کنید واقعا خنده دار و مضحک هست این ادعاهی فریبکارانه شما ها هر چند که مسئولین شاهرود هم خیلی به فکر مردم شان نیستند و بیشتر اهل حرف اند تا عمل
دوشنبه 27 تیر 1390 01:03 ق.ظ
شاهرود نیوز سمنانی
یکشنبه 26 تیر 1390 05:33 ب.ظ
احسنت به قشرنخبگان سمنان.آدم ازمتانت اینگونه افرادشرمسارمیشود.چه زیبا پارچه وحدت راگسترانیدند.
یکشنبه 26 تیر 1390 03:30 ب.ظ
سلام
برلدر محترم جناب آقای سعید
جناب آقای غلامی هنوز خود عنوان نکرده اند ولی در سایت های خبر گذاری دیدم که گویا اولین کاندیداتور هستند.
مسئله ایشان با شهرمیرزادی ها و ربط آن را میتوانید در مطلب اصغری در گفتگو با فارس در یابید.
به نظر بنده هم پاسخ درخوری بود. منتظر پاسخ دکتر جلالی هستیم.
واسلام
یکشنبه 26 تیر 1390 03:08 ب.ظ
آقادرهرقسمت استعدادخود نهفته ای هست که با سرریز ثروت خودنمایی می کند.اینجاهم اگرثروت بود ازتهران بهخترمیشد
به وبلاگ آقای غلامی هم سرزدم.آقای غلامی کاندیدا شدند؟ یا در کسوت امنیتی پاسخ دادند؟ اگرباتوجه به دانسته های گذشته این پاسخ راداده باشند خوب است.امما نکات قابل تاملی دارد.ازجمله توجیه کردن استان شدن شاهرود با درخواست شهرمیرزادی ها!مثل روایت میامی وشاهرودش کردن که.
پایداربمانید
یکشنبه 26 تیر 1390 04:32 ق.ظ
شاهرودنیوز=سخنگوی طیف روشنفکرنماها
من از توبیزارم شاهرود پ..یوز
یکشنبه 26 تیر 1390 04:18 ق.ظ
همه منتظر جوابیم که دندان های این سمنانی ها خوردشود.


 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic