درباره وبلاگ


این وبلاگ پشتیبان سایت خبری-تحلیلی شاهرودنیوز و آرشیو مقالات قبلی است

مدیر وبلاگ : گمنام ها
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
پرتال خبری-تحلیلی شاهرودنیوز
http://shahroodnews.in
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
چندی پیش هفته نامه "پیام شاهرود" درشماره 101 خود مطلبی بی سروته وبی ربط یا عنوان"گرمای رضاخانی"! منتشر کرد که ضمن زدن یک بحث به نعل وبحثی دیگر به میخ از عکس سه بانوی محجبه در صفحه اول خود استفاده نمود که موجبات تاثر بسیاری از خوانندگان بخاطر هدررفت یارانه اختصاصی به این دسته از نشریات آبکی را فراهم نمود.صاحب امتیاز این نشریه بنابر اطلاعات رسیده از همکاران همان نشریه بی محتوا این چهاربرگ را من باب سرگرمی ودرآمدزایی بپا نموده وبه نظر نمیرسد اهداف عالیه رسانه ای را با خود به همراه داشته باشد
* به نظر شما مدیرمسئولی که آمار سایت هک شده خودراندارد اجازه احضارنظردر امور تخصصی جوانان آنهم در حد افاضات توهین آمیز به نسل جوان را دارد!؟
خانم سهیلی !سایتتان مدتهاست نابود شده..کم کم دارید اصالت حرفه خودرا هم نابود می فرمایید.
در آن مقاله ابتدا فصل گرمای هوا را یکی از عوامل تغییر پوشش بانوان مذهبی شهر وجوانان رشید شاهرود اعلام می نماید وبعداز اعلام این مطلب شروع به ارائه حرفهای ناپسند وتوهین آمیز به قشر فرهیخته جوان شاهرودی می نماید.ومی گوید که بی بند وباری بخاطر نوع پوشش غوغا می کند در حالیکه قبل از این افاضات می گوید تغییر آب وهوا ونبود لباس والگوی مناسب منجر به این نوع پوشش های سخیف! میگردد

ذکر این نکته کوتاه به خانم سهیلی واجب است که اگر کمی فقط درباره تاریخ رضاخان مطالعه می داشتند متوجه می شدند که مردم آن زمان ایران غیرتمندانی بودند که هنگام کشیدن چادرهااز سرنوامیسشان چه خونها از اسب سواران قلدر را که برزمین نریختند وچه بسیار زنهایی که خانه نشین شدند.پس قیاس حجاب با کلمه مجعول ومجهول "حجاب رضاخانی"جز خنده چیز دیگری رابرلبهای خوانندگان هرچند ناچیز نشریه جاری نساخت.
دوما:شما بهتر بود کمی جستجو می فرمودید وبه قول شاهرودیها"سوراخ دعای"گمشده تان را می یافتید! میرفتید بااندکی زحمت سعی بر تهیه گزارش از سوی مراکز ناظربر صنوف پوشاک و همچنین تولید کنندگان گزارشی تهیه می فرمودیدتا کمی بر دلهای همشهریانتان وهم استانی های عزیز بنشیند نه اینکه در خواننده این حس را تقویت کنید که در شما بغضی از جامعه جوان ایرانی وشاهرودی دارید.کاش می رفتید وگزارشی از عکسبرداری های ممتد برخی از اعضای خودسر انتظامی در فلکه مرکزی که از نوامیس شهر صورت گرفته بود تهیه می کردید وبعد از آنها طلب عکسهارا می نموده ومیرفتید سراغ رییس اتحادیه پوشاک وعلت را از سرمنشاء اصلی جویا میشدید.

شاید شما حجاب برتررا انتخاب کرده باشید اما جوان امروزی نگاهش با شما متفاوت است واین دلیل قانع کننده ای نیست که همه همچون شما تفکر کنند وتفکراتشان را عملی سازند.
از دید من وبسیاری از مردمی که هرروز برسرباجه های روزنامه فروشی اندکی تامل می کنیم دیدن نشریه شما گاه برای ما تاسف آوراست.کاش امکانات شما دردست اهل روزنامه نگاری بود تا به شما وامثال تفکرات ضد جوانگرایانه تان ثابت میکردیم که فرهنگ را میتوان باابزاررسانه به راحتی به سمت راست هدایت نمود.نه با بغض وکینه از جماعت جوان وفرهیخته لج خودرااز آنان با تحقیرات مطروحه تان بیشتر برانگیزیم..

خانم سهیلی اندکی تامل کنید..تبلیغات ودرآمد حاصله از آن همان حکایت چرک دست است..زیاد دنبالش ندوید.
نوع مطلب : ادارات دولتی، 
برچسب ها : رضاخان، پیام شاهرود، بی ادبان،
لینک های مرتبط :
 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic