درباره وبلاگ


این وبلاگ پشتیبان سایت خبری-تحلیلی شاهرودنیوز و آرشیو مقالات قبلی است

مدیر وبلاگ : گمنام ها
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
پرتال خبری-تحلیلی شاهرودنیوز
http://shahroodnews.in
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
بخش تحلیلی شاهرودنیوز:  اکثریت قریب به اتفاق شاهرودیها از رفتار جزءترین کارمند تا مسئولین رده بالای استان ابراز رضایت کامل دارند.همه روزه حسب شغل اجتماعی خود بارها وبارها به گفتگو با مردم درباره عملکرد مسئولین شاهرود وسمنان مینشینم.شاهرود از مدیران دولتی خود می نالد وهمیشه گره های کور همشهریان به دست سمنانی ها گشوده میگردد.
                                                                                     سمنان

*دیروز در تاکسی نشسته بودم و یکی از تاکسی داران گفت:برای پلاک کردن ماشین به اداره راهنمایی ورانندگی شاهرود مراجعه نمودم.ساعتها در نوبت دیدن سرهنگ معرب (رییس راهنمایی شهرستان شاهرود) معطل ماندم.چندین بار رفت وآمد نمودم وهربار بهخاطر جلسه ,ماموریت ویا بهانه های مختلف قادربه دیدن وی نشدم.تا کار به سمنان کشید.تاکسی دار تازه تحویل گرفته گفت:من وچندی دیگر از همشهریان همکار جهت تحویل پلاک خود به سمنان رفتیم.به محض ورود بهخ دایره شماره گذاری یک سرگرد پرونده مان راازدستمان گرفت وتمام اموررا خودش حل وفصل نمود وکمتراز بیست دقیقه بااستقبال وتعارف درخدمت باشیم ونپذیرفتن ما راهی شاهرود شدیم.تابوی آزار شاهرودیها از طرف سمنان برایمان شکست.
*فردی دیگر از بنیاد شهید می گفت.ابراز محبت کارکنان سمنان را چنان با عشق واحترام خواند که برما باور این نکته سخت بود که مسئول امور فرهنگی آقای قدس تمامی کارهای لنگمان را به شخصه وبا نهایت احترام برایمان به انجام رسانید

*دیگری مسئول یکی از بخش های بیمارستانی بیمارستان فاطمیه سمنان بود.فردی که به گواهی دکتر بهناز بهنام برای تایید قریب به یک سال دوندگی درشاهرود برای مسائل اداری نموده بود,کارش به مدت نیم ساعت به اتمام رسید

این سمنان برای ما شاهرودیها توسط عده ای شانتاژگرا تبدیل به تابویی وحشتناک گردیده که به محض یکبار برخورد بااین جماعت به شناخت کاملی از محبت های مردمان این دیار میرسد.
براستی امروز دستهای پنهان برای جبران ضعف های خود که ناشی از لقمه آماده خواستن برای حل مصائب شاهرود هستند سمنان وسمنانی را برای ما غول چراغ جادو ساختند.حسب شنیده ها استاندار محترم دردستوری خاص تاکید موکد نموده تا کارهای شاهرودی ها در مرکز استان تسریع وبه بهترین نحو صورت پذیرد.جداازاین رسیدگی خاص استاندار به مشکلات شهر حتی در برخی موارد موجبات ناراحتی برخی از نزدیکان ایشان را هم برانگیخته کرده است.

نکته اصلی واساسی مطروحه دراین گزارش تفصیلی این است که چه کسانی با شانتاژخبری ودادن اطلاعات غلط درمورد مرکز استان خواهان برانگیختن احساسات ناسیونالیستی درشاهرود هستند.
در بررسی خبرنگار شاهرودنیوز با صداوسیما ونحوه عملکرد آنان درمورد شهرستان مدیر یکی از بخش های مهم صدا که نخواست نامش فاش شود گفت:شاید در مورد مدیریت های قبلی اجحاف ناچیزی درمورد عدم ارائه گزارشات خاص از شهرستان شاهرود صورت میپذیرفت.اما امروز با تشکیل ساختاری ضد مدیران ارشد صداوسیما که درصدد القای تبعیض در سیمای استان است به این نکته باید اشاره کرد که عده ای به علت کم کاری می خواهند تمام کاسه کوزه های پروژه های انتخاباتی وهمچنین وعده های محقق نشده خودرا با جهت دادن اذهان عمومی مردم شریف شهرستان شاهرود به مسائل حاشیه ای  در صداوسیمای استانی ,به عملکرد نامناسب خود در جهت پیشبرد اهداف متعالی شاهرود سرپوش بگذارندو افکار عمومی را منحرف کنند.

یکی دیگر از مسئولان مربوطه در استان با ذکر این مطلب که دست پنهان اشخاص رو شده برای مردم شاهرود ستاندن حق مردم مظلوم شهررا که  عده ای تخلف در بیت المال وغیره می نمایند ومراکز اطلاعاتی-امنیتی استان ید آنهااز بیت المال را قطع می کنند به کینه ودفع افراد مثمرثمر از شهر شاهرود توسط دست های قدرت دار در سمنان مطرح می کنند در حالیکه اگر افشای اسناد طبقه بندی شده جرم دولتی محسوب نمی گشت به راحتی می توانستیم اسنادی را رو کنیم که مردم به عیان تخلفات مالی میلیاردی واختلاس ها ورد قانون ومصوبات را ببینند وخود قضاوت کنند که آیا زیبا سازی یک سری از مناطق مرفه نشین یک شهر کارساز تر بود یا مبالغی که شاهرودیها به عنوان مالیات در جیب یک عده اختلاس گر که درراستای  تبلیغ برعلیه نظام وعلیه خود مردم شاهرود به کار گرفته میشد؟

این سخنان مطالبی نیست که به راحتی یارای تکذیب شدن را داشته باشند و درصورت همچین ادعایی یکبار سفر به مرکز استان ,رازهایی  گشوده میگردد که قفل آن به دستان کسانی است که بقای خود را در تفکر سمنان ستیزی وممات شهررا با فرامین مراکز استان برای مردمان دیار فرهنگ وادب تعبیر نموده اند.

امروز بعضی ها اگر سمنان وسمنانی پیشرفت نکند آن را مایه عدالت می دانند واگر روزی مرکز استان که آبروی یک استان پهناوراست دررشد وتوسعه قراربگیرد آن را نتیجه خوردن حق شاهرودیها می دانند.
شاید جمله کسی که گفت:شاهرودیها چشم دیدن پیشرفت هم را ندارند مهم ترین نکته در مورد بیدادبیکاری در شاهرود وعدم دلبستگی کسان به این شهر با عظمت بتوان یاد کرد.

کاش به جای یافتن علت عقب ماندگی که بی تردید دردستان خود ما شاهرودیها نهفته است سمنان راکه محضر خوبیها به شاهرودیها وحتی خود شهربوده است را بی جهت  متهم نمی کردیم.
انشاالله باردیگر با همدلی با مرکز نشینان وایجاد وحدت وهمدلی با این خطه از استان به جای طرح مسائل انحرافی با عناوین مختلف همچون اوهامات استان شدن که حسب قوانین موضوعه کشوری تا بیست سال دیگر همچین حکایتی مقدور نیست, موجبات پیشرفت وگستردگی ووحدت امر شده توسط مقام عظمای ولایت را شاهد باشیم.

امروز مدیران دونهاد به همچسبیده ذغال سنگ البرز شرقی و دانشکده علوم پزشکی برای پیشرفت شهر دائم در حال دعوا وجدل اند.چطور میتوان انتظارداشت که اینگونه مسائل استرتژیک را به مدیریت های زیرزمینی ای نسبت داد که خواهان پیشرفت شهر نیستند!

آری..اشکال کار جایی دیگراست.

نوع مطلب : ادارات دولتی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


جمعه 24 تیر 1390 07:16 ق.ظ
متاسفانه به نظر میرسد برای نویسنده محترم ، نرخ پرداختی برای خراب کردن یک رقیب اهمیتی ندارد !!
=== اگر براستی وجدانی هست لطفا نظر خود را در باره تیتر زیر اعلام کنید ! توخود حدیث مفصل بخوان از این مجمل ========
سمنان / واحد مرکزی خبر/ اقتصادی تصویر دارد سد مخزنی کالپوش سمنان 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .
90/04/23
گمنام ها باسلام وتحیت:
والا وجدان که این روزها کالای کمیابی است.اما بنده هم رویه صداوسیمای سمنان را اشکال دار میدانم.البته نباید راه دوری رفت.تمام این تک ها در پاسخ پاتک های عده ای خاص درشاهروداست که دائم ناخن میزنند تا روابط شاهرودبا مرکزاستان همچون کاردوپنیر شود.این دشمن شناسی سمنان برای ماشاهرودیها بزرگترین حربه علیهمان جهت حفظ عقب ماندگی است.بماند.شاهرودنیوز تحرکات موذیانه صداوسیمای سمنان را به شدت محکوم می کند.
باتشکر
دوشنبه 13 تیر 1390 02:40 ق.ظ
ای کاش من هم یک سمنانی بودم
یکشنبه 12 تیر 1390 03:23 ب.ظ
'گل گفتی
الان البته بهت وصله سمنانی بودن میچسبونند.حالاببین.


 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic