درباره وبلاگ


این وبلاگ پشتیبان سایت خبری-تحلیلی شاهرودنیوز و آرشیو مقالات قبلی است

مدیر وبلاگ : گمنام ها
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
پرتال خبری-تحلیلی شاهرودنیوز
http://shahroodnews.in
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
دکتر کاظم جلالی نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهرودومیامی در پاسخ به پرسشی که درسایت ایشان به چاپ رسیده است ضمن تاکید برعدم شناخت مدیران شاهرودنیوز(که البته ما نیز بارها آنرا فریاد زدیم) مطالب مهمی ایراد فرمودند که از نظر شما عزیزان می گذرانیم.امید است کسانیکه این سایت را متعلق به ایشان میدانند بعداز مطالعه این مطلب بیش از این موجبات گناه را برای خود شامل نگردند.
مدیرودست اندرکاران زحمت کش شاهرودنیوز برای چندمین بار متمادی اعلام میدارند هنوز حتی برای یکبار هم موفق به دیدار با ایشان نشده اند و حتی هیچ ضرورتی برای دیدار باایشان را در نقشه راه خود متصور نیستند.

بنده هیچ سایت رسمی جز سایتی که به نام خودم هست ندارم. سایت شاهرود نیوز به تعبیر خودشان حدود هفت مقاله تفصیلی علیه من نگاشته اند. و الله العلی العظیم ( که این قسم کفاره دارد) بنده مدیران و پرسنل این سایت را نمی شناسم. حتی برای آقای شامبیاتی هم این شائبه پیش آمده بود که این سایت متعلق به من است که برای ایشان در یک جلسه حضوری توضیح دادم . خدا شاهد است مدتی پیش، بعد از فضای انتقادی تندی که سایت شاهرود نیوز علیه من داشت یک ایمیلی از برادری به نام حجت نخعی ( که او را نمی شناسم و نمی دانم اسم واقعی و یا مستعار است) دریافت کردم که در آن نوشته بودند ما در شرایط فعلی شما را اصلح می دانیم و بنا داریم از شما حمایت کنیم. بنده دو بار به آن ها پاسخ دادم و از ایشان تقاضا کردم که من شما را نمی شناسم و خواهش می کنم حضوری همدیگر را ببینیم که پاسخی دریافت نکردم. هم اکنون نیز از همین تریبون استفاده می کنم و از آن عزیزان خواهش می کنم فضای نقد منصفانه را از برخی تندروی ها و خدای ناکرده تخریب ها جدا نمایند و بنده راضی نیستم در جهت تقویت حقیر حتی به قدر ذره ای کسی تضعیف شود.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شنبه 29 بهمن 1390 :: نویسنده : گمنام ها


جناب آقای رجب قربانپور-مدیرکل محترم اداره راه و ترابری استان

ضایعه اسفناک فوت دختر گرامیتان موجب آزردگی روح و خاطر همشهریان و علی الخصوص کارکنان شاهرودنیوز گردید. ضمن عرض تسلیت, از خداوند منان برای شما صبری جمیل و اجری جزیل و برای آنمرحومه طلب مغفرت می نماییم.

دست اندرکاران سایت شاهرودنیوز
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


عباسعلی غلامی درجریان  دیدار با مسئولین هفته نامه پارسیای قومس  تاکید کرد که نقد و انتقاد باید زهر آگین باشد . اگر زهر آگین و تکان دهنده نقدی بیان نشود قطعا موجب ایجاد تغییرات در جامعه نخواهد شد .

البته طبیعی است که انتقاد موجب آزردگی برخی از مسئولین شود و هزینه هایی را نیز داشته باشد .

منبع : هفته نامه پارسیای قومس 

آنچه که در  در نگاه اول از دیدگاه آقای غلامی برداشت شود  موضع گیری قاطعانه آقای غلامی بر ضد بی عدالتی در استان می باشد و اینکه ایشان موضع گیری های دکتر جلالی بر ضد بی عدالتی  د ر استان را کافی نمی داند و خواستار زهر آگین بودن این انتقادات می باشد البته منظور از کلمه زهر آگین کمی مبهم می باشد!

اما اگر به روندی که آقای غلامی عملا در این چند ماهه اخیر  دنبال کرده بپردازیم دو ابهام در ذهن ایجاد خواهد گردید :

 • ایشان در این مدت  چندماهه که فعالیت خود را شروع کرده ،مرز بندی بین انتقاد و تخریب را رعایت نکرده و عملا آنچه  که از موضع گیری های او برداشت می شود یک روند تخریبی زهر آگین است نه انتقاد ی که سازنده باشد .
 • علاوه بر این ایشان در طول این مدت فقط یک چهر ه را آماج تخریب قرار داده و آنهم دکتر جلالی نماینده محترم شاهرود و میامی .

 

 

اکثریت شهروندان به این نکته اقرار دارند که دکتر جلالی در طول این دوازده سال فعالیت های بسیار ارزنده ای برای شهرستان و همچنین کشور انجام داده اند ولی ایشان نیز مانند تمامی انسانها در کنار نقاط قوت منحصر به فرد ، دارای نقاط ضعفی نیز بوده اند و خود ایشان نیز بارها به این مساله اشاره کرده است .

اما نقاط ضعفی که جنابعالی و شهروندان به آنها اشاره می کنند تماما مربوطه به سیستم اجرایی انحصار طلبانه و رقابت جوی مرکز استان می باشد که باعث گردید افرادی مانند جنابعالی مواردی مانند بیکاری و معظلات دیگر شهرستان را بهانه ای برای تخریب چهره ملی و افتخار شهرستان قرار دهید و از موضوع گیری بر ضد منبع اصلی بی عدالتی یعنی سیستم اجرایی بیمار این استان غافل شوید .

چرا جنابعالی فقط در این مدت کوتاه چند ماهه و آنهم فقط بر علیه نماینده شهر که رقیب انتخاباتی شما  می باشد به قول خودتان انتقاد زهر آگین (تخریب) انجام میدهید و حتی در سخنرانی هایتان یاس و نا امیدی را به مردم تلقین می کنید ؟

آیا اینگونه صحبت کردن در اجتماعات عمومی نوعی توهین به شعور مردم شریف شهرستان شاهرود و میامی نیست ؟

آیا قبول دارید  سخنان  جنابعالی در این مدت باعث سوء استفاده برخی جریانات در مرکز استان گردید ؟

 

جناب آقای غلامی برای روشن شدن اذهان عمومی  شهروندان عزیز منتظر جوابیه شما هستیم .

  آدرس منبع فوق الذکر:استان شاهوار

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سرویس خبر-هنوز چندروز به آغاز رسمی دور فعالیت های انتخاباتی باقی است اما متاسفانه عده ای از طرفداران کاندیداهای انتخاباتی با پخش تراکت های تبلیغاتی-تجمعات غیرقانونی و دادن شعارها موجبات هتک قانون میگردند.

این درحالیست که مدیرکل محترم دادگستری استان از ایجاد شعبه ای ویژه در محاکم دادگستری هر شهر جهت رسیدگی فوق العاده وخارج از نوبت به تخلفات انتخاباتی نامزدها خبرداده بود.
گفتنی است برخی از نامزدهای انتخاباتی با همراه کردن عده کثیری از طرفداران خود به بهانه رفتن به مساجد-تکایا-مراسم عزاداری و یاختم موجب ترافیک سنگین شهری وهمچنین برهم خوردن نظم خیابانی دراثر تجمع غیرقانونی طرفداران و همراهی آنان بانامزد مورد نظرشان میشوند.
انتظار میرود هیئت های رسیدگی به تخلفات انتخاباتی که پاسدارقانون میباشند هرچه سریعتر نسبت به اینگونه فعالیت ها عکس العمل قاطع به خرج دهند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


جمعه 28 بهمن 1390 :: نویسنده : گمنام ها
به اطلاع خوانندگان شاهرودنیوز میرساند عدم بروزرسانی شاهرودنیوز صرفا و فقط و فقط بعلت قطعی های متوالی خطوط اینترنت میباشد.هرگونه تعطیلی این رسانه,عدم کار و فعالیت رسانه ای دست اندرکاران این سایت همگی شایعه بوده و باقوت هرچه تمامتر فعالیت خودرا ادامه میدهیم.

درادامه راهمان از هیچ کس واهمه ای نداریم.چون به صداقتمان اعتمادداریم و باایمان به کارمان به روشنگری هایمان خواهیم پرداخت.

موکدا براین نکته تاکید می کنیم این رسانه هیچگونه وابستگی فکری-سیاسی-جناحی به هیچ کس ندارد و تنها درمورد یافته هایمان اعمال نظر می نماییم.
مارا یاری کنید
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


خبر فوری تکمیلی:
دانش آموزان معصوم و مظلوم/
اردوی راهیان نور دانش آموزی با12کشته و زخمی پایان یافت
بر اثر این حادثه یک دانش آموز (فرزند رجب قربانپور مدیرکل راه و ترابری استان سمنان) و یک مربی پرورشی در دم جان باختند و 12 نفر زخمی شده اند که چهار نفر از آنان دچار قطع عضو، ضربه مغزی و تخلیه چشم شده اند....
به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی شبکه خبری آتی نیوز؛حوالی ظهر امروز بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل دانش آموزان شاهرودی اردوی راهیان نور در محور گرمسار به سمنان 14 نفر کشته و زخمی شدند.

بر اثر این حادثه یک دانش آموز (فرزند رجب قربانپور مدیرکل راه و ترابری استان سمنان) و یک مربی پرورشی در دم جان باختند و 12 نفر زخمی شده اند که چهار نفر از آنان دچار قطع عضو، ضربه مغزی و تخلیه چشم شده اند.

همچنین هشت نفر نیز که به طور سطحی زخمی شده بودند عصر امروز از بیمارستان مرخص شدند.

دانش آموزان اتوبوس حادثه دیده، دانش آموزان پایه دوم دبیرستانهای استعداهای درخشان، معارف اسلامی صدرا و غیرانتفاعی فرشته شاهرود بودند که در قالب دومین کاروان راهیان نور به مناطق جنگی جنوب اعزام شده بودند و حال بازگشت به شهرشان بودند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 27 بهمن 1390 :: نویسنده : گمنام ها
به اطلاع دوستان و همشهریان عزیز میرساند بدلیل اختلالات اینترنتی شاهرودنیوز با سرعت همیشگی بروز نمیشود.ازاین اتفاق متاثریم و اطمینان میدهیم به محض رفع قطعی های متداوم اینترنت بااخبار جدیدشهرستان در خدمتتان باشیم.ازطرف مسئولان بخاطر سهل انگاری ها و جویدن کابل های اینترنت توسط کوسه ها از شما مردم عزیز عذرخواهی مینماییم.مدیریت شاهرودنیوز ازطرف وزرای مربوطه و مسئولان و دست اندرکاران 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


فرودگاه شهرمان راتا دیر نشده دریابیم
فرودگاه مهمترین شاخصه یک کلان شهر جهت ارتقاءودست یابی به فرصتها است

SAP

گزارش مفصل شاهرودنیوز بزودی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 23 بهمن 1390 :: نویسنده : گمنام ها
بنابر برخی اظهارات وشنیده ها همچنین تایید سایت شخصی احمدرضاشامبیاتی ایشان پس از احراز صلاحیت خود واردگودانتخاباتی شدند.
هنوز منابع رسمی صحت این خبررا تایید نکرده اند اما به نظرمیرسدورودایشان قطعی است
=

احمد رضا شامبیاتی

منابع رسمی نیز امروز از ورود رسمی احمدرضاشامبیاتی به عرصه انتخابات از حوزه انتخابیه شاهرود خبردادند.وی فوق لیسانس مدیریت ومدیرکل امور مالیاتی شمیرانات است.احمدرضا شامبیاتی از خبرگان وصاحبنظران عرصه اقتصادی و مدرس دانشگاه میباشد.
شاهرودنیوز ضمن استقبال از ورود ایشان به عرصه انتخابات اعلام میدارد  تکثر عقاید موجب بازترشدن فضا وهمچنین تامین وسایل و لوازم جامعه دموکراتیک است.
باآرزوی موفقیت برای ایشان و سایر نامزدهای حوزه انتخابیه شاهرود


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
امام جمعه شاهرود:سکوت مردم و سکوت ما بخاطر حفظ مصالح نظام و انقلاب است

حجه الاسلام ترابی امام جمعه شاهرود ضمن تشکروقدردانی از آحاد مردم بخاطر حضور همیشگی خود در عرصه های نظام و انقلاب خاطرنشان کردند:به وضوح مشکلات مردم را میبینیم.و می بینیم که بعضی به واقع از داشتن امکانات اولیه محرومند . ایشان اهمچنین درادامه افزودند:اینکه مردم سکوت کرده اند ، اینکه چشمهای بینا سکوت کرده اند و ما سکوت کرده ایم نشانه رضایت از اوضاع شهرستان شاهرود نیست بلکه به خاطر مصالح نظام و انقلاب می باشد .

امام جمعه شاهرود ضمن ایراد برخی مسائل ومشکلات درخصوص شهرستان خطاب به مسئولان استانی وشهری  فرمودند: خطابم به خودم و همه مسئولان است که همه باید برای این ملت فداکار خالصانه کار کنیم .

ایشان درپایان از تمامی ارگانها -دستگاه های دولتی و خصوصی که درجریان برف و یخبندان به نجات مسافران و دراه ماندگان شتافتند تشکروقدردانی نمودند.


گفتنی است تخلف محرزانتخاباتی یکی از نامزدها به عیان قابل وضوح بود که امیدواریم بخاطر قانونمندشدن وضعیت انتخابات نهادهای مربوطه به تخلف پخش تراکت تبلیغاتی وی رسیدگی کنند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


مجید اسلام پناه

این روزها در حالی که بسیاری از مردم اوقات فراغت خود را در نیمۀ جنوبی شهرستان شاهرود به کویرنوردی و بازدید از روستاهای محصور شده در رمل‌های ماسه ای خوارتوران سپری می کنند، خیلی ها نیز مشغول باد زدن تیوب هاهستند. البته منظورم این نبود که خودروی آنها پَنچر شده. خیر ! بلکه آنهاقصد دارند به یک گردشگری و یا شاید هم یک ورزش زمستانی شاد در نیمۀ شمالی قاره کوچک بپردازند


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چندکلامی با کودکان شاهوار-وبلاگ نفاق و محله ضرار:
برداشتهای شخصی شما علی الخصوص اززمان داغ شدن شرایط جوی انتخابات روز به روز تنگ نظرانه تر-بی محتواتر و متعصبانه تر شده است وبیم آن میرود که هم مسلک بودنمانم را نیز زیرپابگذارید وبه تشیع مذهبمان نیز تردیدکنید.
باصفای گرام:
امروز فضای همدلی را بدجور لجن مال کردید.بساط عربده کشی و لاتی گری به راه انداخته اید.هرچه نجابت می کنند برحماقت می افزایید و مباد آن روزیکه نفی شما برابرشود با طردشخص حامی تان که به والله آن روز را به راحتی درتصوراتمان مرور کردیم.
این چه دوستی خاله خرسه ای است که به راه انداخته اید؟خیرخواه چه کسی هستید؟بی حساب پیش اگر هیج ضعفی در حامی مدنظرتان رویت نشود بخاطر شماهم که شده مردم ایشان را برابر باشما حساب وبراندازشان خواهندنمود.
این مردم عجیب مردمانی اند.حالی از انان درروز روشن بپرسید خواهیددید که نان گندم اگر گیرشان نیامده اما خروار خروار بر ید همسالانشان دیده اند.به خداوندی خدا راه را به سوی چاه حواله نمودید.بندگان حوالی تان را از خود زده کردید.طبق آخرین نظرسنجی پیامکی یک نهاد خصوصی-مردمی ,حامی تان  30درصد بخاطر ادبیات شما ریزش آراءداشته اند.
انگار خبراز ضریب نفوذاینترنت درخانه های مردم ندارید!که اگرداشتید قلم دستتان را انقدر نمی فشردید که زهرجوهرش از آن به درآید.
گرامی:جوسازی علیه هرکسی نشان داده است که سرانجامی ندارد.پس انتخاب را به شعور مردم واگذارید.
امروز خادمان بی ریای مردم و کسانی که به قصد خام کردن مردم به صحنه آمده اند به خوبی ازهم قابل تمیز ند.

کارنامه کاظم جلالی همچون روز روشن است و برای حقانیتش همین بس که درطول 12سال سکانداری پردغدغه ترین شهرستان کشور هنوز یک سفره برای اهل ونااهلش نکشیده و آن روز که فرش زیرپا ودستبندهمسرش را برای چاپ چهارقطعه عکسش فروخت -که قیافه اش را لااقل بشناسند-همان روز برتارک اذهان و دلهای مردم نقش بست.نه سفره های شبانه روزی کشید,نه وعده وعیدهای توخالی داد و آنقدر سواد کافی داشت که بداند کار یک نماینده  تولید کار و آسفالت کوچه ها و جذب توریست و...نیست و همان مردم بخاطر صداقتش  12سال یاری اش کردند و امروز نیز به همان سادگی وصداقت وغیرت مردانه اش دوباره رای میدهند که اری-کاظم را ارجح میدانیم و هفتادرنگی را نفی می کنیم و باورکنید که آرای مردم برای همه ما درس است.باید از نتیجه این انتخابات درس گرفت.مردم خوب درسی به مخربان و تفرقه افکنان خواهندداد.مراقب خودباشیدکه ضربه شست بدیست چوب نوک قلم ملت.
آری.امروز سکوت جایزاست.کلام مابرای جلوگیری از ضربه زدن به شخص ثالثی است که ازبرای تخریب چراغ سبزش ثانیه ای به زردوقرمز نگرایید و همچنان  سبز است.ا
فرهیختگان شاهرود هرگز از شمایی که وزنه های این شهر و چه بسا نظام اسلامی همچون شیخ علی سعیدی را به راحتی تخریب می کنید انتظار اصلاح ندارند.شما نماینده رهبری عظیم الشان نظام را بانهایت بی ادبی خطاب قراردادید و وی را معامله گر وهمراه برخی جریانات معرفی کردید.درصورتیکه حضرت حجه الاسلام شیخ علی سعیدی از جمله معتمدان نظامندوآنقدر بزرگوار که درباره جوسازی شما علیه معظم له, کلامی نفرمودندونه پاسخی به شمادادند که  بی تردید همچون مابراین عقیده استوارند که جواب ابلهان همان خاموشی است.
-----------------------------------
متن اراجیف شاهوار با چراغ سبز حامیانش در ادامه مطلب


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 20 بهمن 1390 :: نویسنده : گمنام ها
همراهان همیشگی شاهرودنیوز:

تنها یک روز دیگر تا اتمام زمان نظرسنجی "نماینده متتخب"فرصت باقیست

شمامیتوانید با شرکت در این نظرسنجی کاندیدای مورد اعتمادتان را انتخاب کنید


کسانیکه تمایل دارند تا نتیجه نظرسنجی قبل از موعد به سمع و نظرشان برسد میتوانند باوارد نمودن شماره تلفن همراهشان از طریق پیامک مطلع گردند.شما می بایست شماره موبایل خودرا از طریق همین بخش و پیام خصوصی برای ماارسال نمایید.به محض ارسال نتیجه برای شما اس ام اس میشود.

شاهرودنیوز مطمئن ترین رسانه شاهرودیها
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


عوامل و دست اندرکاران شاهرودنیوز ضمن خسته نباشید به همه عزیزانی که در بازگشایی محورهای برف گیر و نجات مسافران و درراه ماندگان برف اخیر از جان گذشتگی کردند اعلام میدارد که جمعیت هلال احمر شهرستان شاهرود-ماموران عزیز ناجا علی الخصوص فرماندهی محترم شهرستان که شخصا در عملیات نجات حضور داشتند -همچنین دکتر آقایان رئیس جمعیت-فرماندار محترم جناب بندرآبادی و عوامل خستگی ناپذیر راهداری به همه مردم بیش از پیش ازجان گذشتگی و خدمت به ولی نعمتان این انقلاب را ثابت نمودند.
از همه این عزیزان و سایردست اندرکاران که بدون هیچ چشم داشتی به دامنه ها و گردنه ها ی برف گیر سفر مینمودند سپاسگزاری می نماییم.
و من الله التوفیق


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


کامنت هایی که عاشق کلمه "عباسعلی"هستند:

کلام
دوشنبه 17 بهمن 1390 09:20 ب.ظ
عباسعلی ، حرفات همه قشنگن
غضنفر:خودشونم قشنگن
--
دوشنبه 17 بهمن 1390 08:04 ب.ظ
عباسعلی
قد و بالای تو رعنا رو بنازم . .
غضنفر:نوگل باغ نامزدهارا بنازم
--
دوشنبه 17 بهمن 1390 08:02 ب.ظ
عباسعلی جان
نظرت راجع به این دروغی که شاهرود نیوز راجع به اومدن دکتر خانی گفت و امروز تکذیب شد چیه ؟؟
غضنفر:شبها میری "شام"غذای سبکتر بخور-مگه اگه سفره هفتادقلم جلوت پهن بود باید تهشو دربیاری؟نترس.هرشب هست

--
تـــــــــــــ
یکشنبه 16 بهمن 1390 04:57 ب.ظ
عباسعلی
زود تر بیا و بداد مردم برس
غضنفر:زده ام فالی و فریاد رس دستش بند است..سفره اش هفتادرنگ..خانه اش دردل ما..لقمه اش بوی استامپ واسه رای
--
مطب بعدی-درست بعداز ابراز ارادت های ویژه خذمت حجاقا:

چون شاهرود نیوز نظر های مخالف را تایید نمیکنه اینجا نظر میذارم براش!!
ج:جایی گذاشتی که عقل جن بهش نمیرسه!
=
سه شنبه 18 بهمن 1390 03:31 ق.ظ
ای بابا
یعنی میگین این اسپانسر جدید شاهرود نیوزم پرید,طبق معمل میخواد از ک-ج حمایت کنه
ج یعنی جواب اما  ک.ج یعنی چی؟ای بابا.راحت باشین.شما که هرچی دلتون خواسته بار کاظم جلالی کردید.دیدید هم که اهل شکایت نیست.راحت بگیدکاظم جلالی
=
دوشنبه 17 بهمن 1390 07:59 ب.ظ
کلا کسی حرف های شاهرود نیوز رو باور نمیکنه
آدمه که قلمش رو بفروشه آدم نیست
مداد اتد داشتیم.مشتریش نبود.شما چی؟بخرشی؟
=
ایرج میرزا
دوشنبه 17 بهمن 1390 07:57 ب.ظ
این شاهرود نیوز دنبال اسپانسر جدید بود
یه چیزی شنیده بود ، خیال کرده بود خبریه
خواست پاچه خواری کنه شیتیل بگیره که نشد
حرف سیاه ..تهه خیار تلخ
=
دروغ بین
دوشنبه 17 بهمن 1390 02:20 ب.ظ
میگم بازم این تاكتیك دكتر جلالی و هوادارانش نگرفت
ای داد برمن..دفعه بعد
=
یکشنبه 16 بهمن 1390 01:02 ب.ظ
داستان این نظر سنجی شاهرود نیوز چیه ؟؟؟
این بی قانونیه
باید مجازات بشن
کارشون غیر قانونیه
فکر کرده چون کاظم جلالی ازش حمایت میکنه میتونه هر کاری بکنه ؟؟؟؟
کاظم جلالی باید بفهمه که این مملکت قانون داره
لطفا باهاش برخورد کنین
او وبلاگ نشر اکاذیب هم میکنه ..
کاظم جلالی تاحالا که نکرده.بخدا کاظم نمیدونه ما کی هستیم..هنوز یکبار هم باهاش رو در رو نشدیم..درضمن سکته نکنی..اروم باش ماهم.
=
این هم نظر جناب رئیس دربارهءما:
شاهرود نیوز فراز و نشیب هایی در نحوه ی قضاوت پیرامون کاندیدا ها و حتی گمانه زنی ها و وزن هر یک داشته است و به دلیل عدم برخورداری از تعادل لازم در هر مقطعی به سمت یک کاندیدا غش نموده است.
شاهرودنیوز:برادرکلا ما غشی هستیم-ضعف بدنی هم داریم-جدای از رقت جانی-دعا بفرمایید حجاقا
=
یک برادر ارزشی هم از ما یتیمان رسانه ای دفاعی کرده که یحتمل ایشان هم غشی بودندوالا به سمت ما که درتیررس دشمنان تا بن و عصب دندان مسلحمان هستیم غش و ضعف نمی کردند.ببینید:
سلام حاجی.به نظر من بااین پیامی که درباره سایت شاهرودنیوز گذاشتی کمی بی انصافی کردی.دردرجه اول اینهااولین پایه گذاران سایت خبری تو فضای مجازی بودن.ببخشید.قصد کل کل ندارم.امااینجاداره قضیه حب الدنیا...مصداق پیدامی کنه.حاجی شاهرودنیوز از منتقدان سرسخت دکتره.امامن باهاشون تماس داشتم و قانعم کردند که حسب دیدگاهاشون اصلح جلالی است.حالا شمادرحال حاضر به دوغورتونیمت برخورده داری تخریب می کنی حاجی جون؟دقیقاهمون کاری که همه به شما خرده میگیرند.یعنی تخریب دکترجلالی.این راه جسارتآ خسارت برانگیزه.امام شهدا میزان ورای ملت میدونست.اما انگارشماظاهرآ میزان و محبوبیت خودت میدونی؟لطف کن جواب بنده رو بده.درضمن شاهرودنیوز قوق العاده حرفه ای عمل می کنه.چون بارزه های یک روندوفعالیت رسانه ای و داره.من امیدوارم ازدلشون دربیاری.هرچندماکه پاسخی درقبال اهانت شما ندیدیم!.

ش.ن:من نوکرتم دایی..قربون غشت برم .من الان بااین نظرت دندون هایم بهم قلف شد:D:

درآخر کلام توصیه عباسعلی خان غلامی به دکتر جلالی برای خلاصی از برخی اراجیف قناسی را برایتان میچاپیم.ببینید:

سه شنبه 18 بهمن 1390 09:25 ق.ظ
دوشنبه 17 بهمن 90 19:17

با سلام. جناب آقای غلامی ضمن ارادتی که نسبت به شخص حضرتعالی دارم ولی از من و شما پوشیده نیست که عزیزانی در کنار شما هستند که فضای انتخاباتی را خدشه دار می کنند ، اعمال آنها چه خواسته و چه ناخواسته به پای شما نوشته خواهد شد. بر حرف و سخن خودم هم دلیل دارم که آقایان ........ چه عباراتی سخیفی نسبت به دکتر بکار برده اند.
پاسخ عباسعلی غلامی : با سلام و احترام،
دوست عزیز بنده بی اطلاعم ،ضمن اینکه چنانچه دست به چنین کاری زده باشند و شما سندی را داشته باشید .راه چاره شکایت دکتر است.

دکترشکایت کن..دکترشکایت کن..ای اقا:اگه این دکتر جلالی که مامیشناسیم همونی باشه که 12سال پیش بود انقدر افتاده و بامرام و بااصالته که در قبال اینجور چیزا دنبال آزار همشهریاش نمیره.بالاخره نادون زیاده.دکتر هم کرم و مرامش گنده تر از صدتا گنده لات.درسته این لات ها پیش دگدر هستن شوکولات اما ایشون تودهنی این اهانتهارو میذاره مردم پای صندوق های رای بجوابن.بیخیال حجاقا

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


اخطار کتبی - فیلتر شدن سایت - تهدید به برخورد های قانونی:

"حاصل ایراد سخن از کاظم جلالی در رسانه های استان"پس از دریافت اخطار کتبی روزنامه "صاحب قلم"بخاطر چاپ بیانات دکتر کاظم جلالی در صحن علنی مجلس,که تنها کسیکه عرق ملی-شرعی و قانونی وی را نیافت خواجه حافظ شیرازی بود,امروز و در اقدامی حساب شده سایت اطلاع رسانی جوانان "مهدیشر"با عنوان "نسل سومی ها" بعد از چاپ یک پست اینترنتی بدین مضمون که:

دم نماینده مردم شاهرود ومهدیشهر و میامی گرم


ما مهدیشهری ها تاحالا طعم نماینده داشتنو نچشیدیم

ولی با این کار دکتر جلالی انگار ما هم نماینده داریم

و پس از ایراد چند کلامی در این باب فیلتر شد!
جالب توجه اینجاست که این وبسایت اجتماعی که محصول همکاری چندجوان نخبه مهدیشهری است تماما مطالبی را منتشر کرده  که در دهها وبلاگ و ویسایت دیگر هم درج شده است و از قضا ظاهرا سایر مطالب ایرادی نداشته اند -چراکه مابقی سایتها برقرارند-و فقط مطلب بالا در بیان احساسات یک جوان مهدیشهری درباره دکتر جلالی منجر به فیلتر شدن و همچنین مابقی اقدامات  قانونی آن گردیده است.در غیراینصورت طبق قانون می بایست مصادیق محتوای مجرمانه سایت, پس ابلاغ رسمی و درخواست حذف با میل شخصی مدیریت سایت-مدنظر قانونگذار محترم قرار میگرفت و تنها پس از استنکاف مدیرسایت  از اجرای حکم ابلاغ شده کار یکسره میشد.(هرچند قانونگذار محترم بی تردید از ما واردتر به اوضاع هستند).

در هرحال اینگونه برخوردهای چکشی با حاصل یک تفکر عدالت طلبانه می تواند عواقب بدی برای نسلی که فردای ایران اسلامی به دست او آباد میگردد بوجود اورد.
دراینجا به عنوان یک همکار از دکتر کاظم جلالی تقاضای رسیدگی به این ماجرا را داریم.
گفتنی است شاهرودنیوز تنها 48ساعت بود که سایت "نسل سومی ها" که از منتقدان سرسخت شیوه برخی مدیریت ها و شخص مصطفی کواکبیان  بود را لینک نموده بود که در سمت راست تصویر ملاحضه می کنید.

فوری=لحظاتی پیش ودر پی بالا گرفتن حساسیت ها نسل سومی ها رفع فیلتر شد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :*گزارشی مفصل از  برخی دلخوریهای دکترکاظم جلالی همچون انتقال کارخانه خودروسازی - بیکاری - مشکل مسکن و برخی نگرانی های ایشان در خصوص معضلات شهرستان هم اکنون روی میز دکتر احمدی نژاد است
*دستورات لازم و هموار کننده ای جهت رفع معضلات خاص شهر در ذیل این نامه به دو وزارتخانه داده شده و حتی رونوشت آن جهت اطلاع مسئولان محلی در لیست ارسال نهاد قرار گرفته تا از طریق مسئولان شهرستان به اطلاع مردم شهیدپرور شاهرود برسد
*با پیگیری های مجدانهء دکتر جلالی شاهد رفع کلیه نگرانی های مردم -نماینده محترم و علی الخصوص ائمه جماعات  معزز شاهرود ومیامی خواهیم بود


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


به چه کسی رای میدهید

لطفا نامزدمورد علاقه خودرا انتخاب کنید و توضیحات ذیل را بخوانید

[ ]
شما بگویید.نامزد مورد علاقه تان کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

شما میتوانید باایراد ویژگی های مثبت نامزدمورد علاقه تان دیگران را مجاب به رآی دادن به وی نمایید و از طرفی دیگر با استدلال های منطقی میتوانید معایب کسانیکه نباید نماینده شوندرا با ذکر نام بگویید تا از این طریق بتوانید روشنگری نمایید و چراغی باشید برای کسانیکه به اشتباه به درون چاه نروند.

"نکته"

نظراتی كه به تعمیق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت دیگر بینندگان قرار می گیرد. نظرات حاوی توهین، افترا، تهمت و نیش به دیگران منتشر نمی شود

شاهرودنیوز بدلیل استفاده از هاست های قدرتمند یک شرکت دولتی قابلیت تمیز ای پی های تکراری از هم را داراست.درصورتیکه از یک آی پی(یک شخص) دوبار نظر مشابه دریافت گردد همان نظر اولیه نیز حذف خواهد شد.

به ما بگویید چرا؟

از دکتر جلالی باید حمایت کرد؟دلیل رای دادن به وی چیست؟

چرا باید؟

عباسعلی غلامی نماینده شاهرود شود؟ مخالفین رای دادن به ایشان چه خصایلی ناموجهی در وی رصد می کنند؟

همچنین به ما خصایل و خصیصه های مثبت و منفی دو نامزد دیگر از حوزه انتخابیه شاهرودرا بازگو کنید
منتظر نظرات شماییم


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


جمعه 14 بهمن 1390 :: نویسنده : گمنام ها


جلالی89-جلالی76

شاهرودی قضاوت کن
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 2 )    1   2   
 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو