درباره وبلاگ


این وبلاگ پشتیبان سایت خبری-تحلیلی شاهرودنیوز و آرشیو مقالات قبلی است

مدیر وبلاگ : گمنام ها
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
پرتال خبری-تحلیلی شاهرودنیوز
http://shahroodnews.in
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
یکشنبه 28 اسفند 1390 :: نویسنده : گمنام ها


اخرین روزها وساعات سال یکهزاروسیصدونود هجری شمسی را طوری در حال گذرانیم که حلاوت طعم مشارکت بالای شاهرودی هادر فریضه واجب انتخابات  ولبیک به ندای رهبرشان بسیاری از کام هارا شیرین نمود و امروز سربلندی از ان ماست.نزد آقاو سرورمان سربلند و مطرحیم,چراکه جزء شهرهایی بودیم که وفاداری یکایکمان به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اصل ولایت مطلقه فقیه را در عمل ثابت نمودیم.
اما در واپسین ساعات این سال خوش یمن,عده ای حراف و تفرقه جو که نشان ازبی نشانی دریافته اند سعی بر ایجاد تفرقه و تشکیک درسلامت بزرگترین افتخار شاهرودی ها (یعنی مشارکت بالای70درصدی درانتخابات) گماردند ودراین راه از هیچ کوششی دریغ نکردند.

در ایام غبارآلود انتخابات 90که مصادف با پس دادن امتحان مردم در آزمون "بصیرت"بود,این بداخلاق ترین ایام,ترکشهایش "جلالی"را گرفت که چون 12سال سپربلای شاهرودی ها بود,زیاد نگرانش نبودیم.چراکه بدنش انواع پادزهرها ,اززهر خودی چون خود ما گرفته تا کسانیکه زهرشان نه از ره کین بود بلکه اقتضای طبیعتشان این بود و تا ناکسانی که هدفشان باپاسخ 65درصدی مردم جواب دندان شکن گرفت,را در خود تولید کرده بود..
اما..
اما شرمنده ایم از روی کسی که نائب مولا و سرومان نزد پاسداران انقلابی است که ازبرای این انقلاب جانفشانی ها کردند,خون دادند,درد کشیدند و دم برنیاوردند..

آیت الله شرمنده ایم..
آن روز که عکس شمارا در قابی سراسر متوحشانه باادبیاتی سخیف درآمیختند,هزاران نفر به نگارنده زهر,پیام دادند که ایشان برکت نظام و انقلاب و وجودشان مایهء مباهات شهرمان شاهرود است..به خردشان نرفت.اما باور کن که با ملایمت-خشم وغضب پیام و هشداردادند که اینگونه ادبیات شایسته کسیکه اشاره داره مولایمان مقام معظم رهبری است نمیباشد..
آیت الله شرمنده ایم..
شرمنده ایم که دم از اطاعت از ولایت میزنیم اما در عمل کم می اوریم..شرمنده ایم که وقتی میدانیم آقایمان به شما اعتماد کرد و بر مسند جانشینی اش در وفادارترین مجموعه نظام مامورتان ساخت,ما بذر بی اعتمادی به شمارا که دردست عده ای نابلد درزمین شاهرودی ها کاشته میشود از بیخ وبن درو نکردیم و نمی کنیم..
آیت الله شرمنده ایم..
شرمنده ایم که حس مسئولیتتان بر شهر آباواجدادی تان باعث هتک حرمتتان شد..خجالت زده ایم وقتی میشنویم که به شما تهمت های ناروا از جنس بخل و حسد روا میشود..باور کنید بازهم ساکت نبودیم.خود بهتر میدانید که مامور به تکلیفیم نه نتیجه..
وبازهم..
آیت الله شرمنده ایم..
شرمنده ایم که طوفان شهوتمان در قدرت را نتوانستیم کنترل کنیم و برنفس سرکشمان افسار ببندیم تاگسیخته تر از آن نشود که در محکمه ای یک طرفه ,دررسانه ای نارسا ,تخریبتان کنند و مافقط نظاره گر آن باشیم..
جز شرمندگی وادای دینی در حد طلب حلالیت کاری از دستمان برنمی آید..به نوبه خود از شما بخاطر:
چاپ عکستان با مضامین یاوه گویانه
ایراد اتهام به جانشین رهبری عظیم الشآن انقلاب
تشویش اذهان عمومی درباره یکی از بلندپایه ترین مسئولین نظام
استفاده از الفاظ نابخردانه و ناشایستی چون "لیدری"برای یک جریان انتخاباتی واصرار برآن
وسکوت بزرگانمان در قبال این بی حرمتی ها و تشویش اذهان به دخالت شمادرامر انتخابات
صمیمانه عذرخواهی می نماییم و امیدواریم اینگونه بدصفتان هیچگاه رآی شما در امر حمایت از شاهرود وشاهرودی را برنگردانند و براین باوریم که شماوزنه ای بس سنگین و مقتدر برای ایران اسلامی و همچنین شاهرودسربلند هستید..
آخرین حرفهای سال90را با شما به پایان رساندیم.انشالله تعالی در سال جدید یاروهمدم شما همشهریان بهتراز عصر رسول الله ص خواهیم بود..
یا مقلب القلوب والابصار..حجت نخعی-اسفند90-واپسین ساعات.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد تخریب‌هایی که از سوی برخی گروه‌ها در دوران انتخابات صورت گرفت، خاطرنشان کرد: در این دوره از انتخابات غیر اخلاقی‌ترین شیوه‌ها را نسبت به دوره‌های گذشته شاهد بودیم. البته تخریب کنندگان بیشتر از همه ضربه خوردند، چون مردم نشان دادند که روحیات اخلاقی دارند و رویکردشان به سمت افرادی که به دنبال تخریب هستند، نخواهد بود. دستگاه‌های نظارتی نیز باید جدی‌تر نسبت به این تخلفات برخورد کنند و دست‌کم می‌توان با شب‌نامه نویسان برخورد شود.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


جمعه 26 اسفند 1390 :: نویسنده : گمنام ها
دریک بازی کثیف برای ساعاتی از طرف ستاد یکی از نامزدهای شکست خورده انتخابات در سمنان هک شده بودیم.باتلاش عوامل فنی برگشتیم.باهزاران برابر انگیزه بیشتر در خدمتیم.تالحظاتی دیگر می آییم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یک منبع آگاه در تماس تلفنی به شاهرودنیوز خبر از برخی جابجایی ها داد.
این منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود گفت:تغییر و جابجایی برخی مدیران امری عادی است و این امید میرود که این تغییرات به زبان خاصی تعبیر نشود.

وی ابراز امیدواری کرد بارویکرد جدیدی که برای شاهرود در نظرگرفته شده است بزودی شاهد رشد وپیشرفت های خوبی باشیم.وی مهندس بندرآبادی را از جمله زحمتکشان عرصه شهروشاهرود برشمرد وگفت:ایشان شبانه روز برای مردم کاروفعالیت می کنند و بسیاری از اوقات با مسئولان شهری بسته به امور- نیمه شب هم تماس میگیرند.سوال می کنند و کار میخواهند.این منبع آگاه افزود انتخاب ها وانتصابات اخیر ایشان نشان دیگری از درایت وی در انتخاب افراد کاربلد است.انجام امور انتخابات به بهترین وجه ممکن-حفظ امنیت و سالم بودن انتخابات 12اسفند ماحصل زحمتهای ایشان و همکاران منتخبشان بود.وی ضمن اعلام این مطلب از دیگر خصایص ایشان را پرهیز از حاشیه ها و دلبستن به امور شهر ومردم شاهرود برشمرد و افزود:در قضیه میامی و ماجراهایی که منجربه اعلام شهرستان شدن میامی گردید مهندس بندرابادی قبول زحمات بسیاری نمودند و تلاش های شبانه روز ایشان برای آرام نگهداشتن فضا و برقراری امنیت و رسیدن حق گمشده مردم میامی بسیار چشمگیر بود.وی همچنین جوسازی یک رسانه علیه فرماندار شهر که هدفی جزتخریب در دستورکار خود نداشته و کارنامه انتخاباتی وی نیز گواه این مطلب است را نمونه ای از سنگ اندازی ها عنوان نمود وافزود:به طور مثال مهندس بندرآبادی با یک لبخند به این نوع تهمتها پاسخ داد و درادامه به مطالعه پروژه های درحال افتتاح رسید.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 23 اسفند 1390 :: نویسنده : گمنام ها

شیخ ابوسعید ابوالخیر، با مریدان از جایى مى‌گذشت. چاه خانه‌اى را تخلیه مى‌كردند. كارگران با مشك و خیك، نجاسات را از اعماق چاه بیرون مى‌كشیدند و در گوشه‌اى مى‌ریختند.

 شاگردان شیخ، خود را كنار مى‌كشیدند و لباس خود را جمع مى‌كردند كه مبادا، به نجاست آلوده شوند و به سرعت از آن جا مى‌گریختند.

 ابوسعید، آنان را صدا زد و گفت: بایستید تا بگویم این نجاسات، به زبان حال با ما چه مى‌گویند.

 گویند که ما همان طعام‌هاى خوشبو و خوش طعمیم كه شما دیروز، ما را به قیمت‌هاى گزاف مى‌خریدید و از بهر ما جان و مال خود را نثار مى‌كردید و هر سختى و مشقتى را در راه به دست آوردن ما تحمل مى‌كردید. ما را كه طعام‌هایى خوش طعم و بو بودیم به خانه هایتان آوردید و به یك شب كه با شما هم صحبت و هم نشین شدیم، به رنگ و بوى شما در آمدیم, حال از ما مى گریزید!؟

بر ما است كه از شما بگریزیم!!!

لینک سیاست نامه

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :تب انتخابات فروکش نموده-نماینده منتخب هم اینک در مجلس شورای اسلامی است اما دلخوری های "عباسعلی غلامی",ازکاندیداهای نهمین دوره حوزه انتخابیه شاهرود هنوز نمود واقعی اش را نشان نداده.گویی اسراری نهفته در دل وی که وعده افشایش قبل از انتخابات,شیب مثبتی برای وی به ارمغان اورده بود قصددارد بعداز شکست ,به وعده اش عمل کند.برخی طرفداران غلامی در ساعات ابتدایی اعلام نتایج ,بخاطر غلیان احساساتشان ,سخن از تقلب و تخلفات گسترده در انتخابات به میان آوردند.حتی دربرخی نقاط شهر درهمان ساعات اولیه اعلام آراء,تشنجاتی مختصر زاییده شد.تاجاییکه وبلاگ حامی ایشان نیز در توهینی اشکار از اصطلاح"خلایق هرچه لایق"وعناوینی تند خطاب به شهروندان و برخی مسئولان فروگذار نکرد..هرچند با تدبیر نامزدشکست خورده ,اینگونه افتضاحات,در همان نطفه  عقیم ماند.
اما در اولین اظهارنظر رسمی عباسعلی غلامی,وی باانتشار کاریکاتوری بااین مضمون که-همه آراء به یک کنارورآی یک شخص مشخص پشت پرده وبزرگ به کناردیگر, سعی بر القای نوعی تفکر "حامی پشت پرده وبرتر از همه"وبه قولی یک رای سرنوشت ساز نمود.(این کاریکاتوردرانتخابات بحث برانگیز88یکی ازاستراتژی های القای فضای تقلب بود).


در جدیدترین دست نویس غلامی ,طعنه های بسیاری به شخص دکترجلالی زده شده است که ذهن هرخواننده ای را به خود چنان معطوف می کند که گویی خطاب وی درباره ولایتمداران بی ولایت کسی جز دکتر جلالی نیست.ایشان در قسمتی از نوشته های خود با گلایه از فضای موجود مینویسد:
چرا علی اصغر احمدی، معاون وزیر دولت خاتمی و از عناصر اصلاح طلب در میتینگ آخر جناب دکتر شرکت می نماید و حتی در بروشور انتشار یافته انتهائی پنجره بعنوان یکی از عناصر حمایتی جناب دکتر اصولگرا خودنمائی می کند ، سوالی است که باید ولایتمداران بی ولایت پاسخگو باشند؟!!


مابقی در ادامه مطلبادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
همه ساله این روزها خیابان مزار غوغایی بود.پر بود از آجیل شب عید.لبریز از خنده هایی از تهه دل که در پیاده روهای پیچیده از عطر چای و هل و مخلفات بین شاهرودی ها ردوبدل میشد.روزها روستائیان به شهر می آمدندو بازار بزرگ و خیابانهای منتهی به آن را سرشار از شور کاسبی ها و عیدانه میکردند.شبها هم نوبت به خیابان های بالای شهر میرسید.خیابان های 22بهمن و بوتیک های هفت رنگ آن.پاساژصفری غلغله میشد.پلیس راهنمایی ورانندگی یک کشیک ثابت داشت که مبادا ماشین متخلفان وسط خیابان راهم بگیرد...
اینها صحبت های "محمدرضا"بود.یکی از کسبه قدیمی شاهرود.بااو درباره بازار شب عید قرارگذاشتیم تا چنددقیقه ای صحبت کنیم.او کلامش را با آهی شروع کرد و صحبت از خاطرات شبهاوروزهای منتهی به پایان سال کرد."محمدرضا" امسال را غیرقابل قیاس با سال پیش عنوان کرد.او گفت:برادرم که درخیابان شهربانی بوتیک دارد,پارسال در همین شبها قریب به سه میلیون تومان دخل میگرفت.اما امسال اوج شلوغی مغازه اش را با دخل 500هزارتومان بسته است.خود او نیز از کسبه خیابان مزار است وازمغازه خشکبار فروشی اش آمار جالبی به ماداد.او از گرانی افسارگسیخته بازارشب عید گفت و عنوان نمود:لااقل تا 29اسفند نزدیک به سی بار خرید جنس داریم و تاکنون که 4بار آن را ازسر گذرانده ایم,هربار باافزایش سی تاچهل درصدی کالا از مبدآ اصلی بازار مواجه شده است.ازاو درباره بازرس های اداره تعزیرات ونقش آنهادربازار پرسیدیم و درجواب ما گفت:بازار کارش از بازرس گذشته و همانطور که چندشب پیش ایت الله مکارم به دولت گوشزد نمود که گرانی بازار با فرستادن بازرس حل بشو نیست ,من هم سخنان ایشان را تآیید می کنم.بازرسین ادارات فقط در قبال گرانی حق اظهارنظردارند اما وقتی خوددولت جنسی را گران می کند ویاحتی مثل گوشت را نمیتواند 500تومان پایین بیاورد دیگرازاین قشرزحمت کش تعزیراتی چه انتظاری داریم؟تحریم ها,احتکارکنندگان داخلی-سوءمدیریت دولت در کنترل بازار شب عید,عدم وجود نقدینگی کافی دردست مردم ودلخوش بودن به عیدی 350هزارتومانی بالاخره تنوربازار شب عیدرا سردنگهداشته و مانع از بروز خودنمایی شوروحال سالهای پیش است.
ازاو درباره چاره کارپرسیدیم که درجواب شنیدیم:راه حل فوری که وجودندارداما امیدواریم دولت هرچه زودتر درب آن انبارهایی که می گوید تمام احتیاجات 70میلیون ایرانی برای شب عید مهیا دیده بگشایدتا شاید مردم با دیدن قیمتها اندکی روانه بازار سرد وبی روح شب عید شوند.وی درپایان مصاحبه کسل کننده ما گفت:اگربازاری هم راه بیفتد بازار موادغذایی است و با شلوارجین 110هزارتومانی نمیتوان کنارآمد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


در شرایطی که انتظار می‌رفت شبکه‌ی قالیباف كه برخی از اصول‌گرایان از آن به‌عنوان یك ظرفیت غیرقابل چشم‌پوشی یاد می‌كردند، حداقل در مورد گزینه‌های مورد نظر شهردار تهران بتواند منجر به یك رأی قابل توجه شود، نتیجه انتخابات مجلس نهم حقیقت دیگری را آشکار کرد. رودکی و خانی نه تنها در دور اول انتخابات به مجلس راه نیافتند، بلکه به ترتیب با کسب 220 هزار و 472 رأی و 179 هزار و 147رأی در جایگاه چهل و سوم و چهل و نهم تهران قرار گرفتند تا تدارک‌های ویژه مانند دعوت از هیات‌های مذهبی با برنامه‌ریزی شورایاری‌ها نیز نتواند در کنار شبکه شش ساله محلات شهردار تهران برای این چهره‌ها رأی‌ساز باشد.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :با حضور دكتر جلالی نماینده چهاردوره مردم شهرستانهای شاهرود ومیامی در مجلس شورای اسلامی وبا حضور مسئولین استانی وكشوری وجمع كثیری از مردم شهرستانهای شاهرود ومیامی همایش موثرین در تالار شقایقهای دانشگاه صنعتی برگزار گردید.

 در این همایش كه چهره هایی همچون داوود میرباقری، لاله افتخاری، دكتر خانی نیز حضور داشتند دكتر جلالی گفت: ما در سطح استان به دنبال وحدتیم ،اما وحدت نه در جاده یك طرفه. وحدتی كه دست در دست همدیگر بگذاریم و در كنار یك دیگر قرار بگیریم.


منبع:رضائیان-khabar273ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 21 اسفند 1390 :: نویسنده : گمنام ها
سخنگوی شورای نگهبان از تایید صحت انتخابات 28 حوزه انتخابیه خبر داد.

عباس علی كدخدایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار كرد: پس از اتمام مهلت دریافت شكایات، بررسی صحت انتخابات حوزه‌ها از سوی شورای نگهبان آغاز شد كه در اولین اعلام نظر، صحت انتخابات 28 حوزه به تایید رسید.

وی افزود: 28 حوزه‌ای كه صحت انتخابات آن‌ها از سوی شورای نگهبان به تایید رسید، عبارتند از:

1-قائنات 2-بیرجند، درمیان 3-شاهرود 4-گناباد، بجستان 5-نی‌ریز، استهبان 6-خمین 7-قم 8-یزد و صدوق 9-تفت و مبید 10-ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد 11-شهریار، ملارد و قدس 12-رودبار 13-صومعه‌سرا 14-خوی و چایپاره 15-قروه و دهگلان 16-كرمان و راور 17-خلخال و كوثر 18-كاشمر، خلیل‌آباد و بردسكن 19-قوچان و فاروج 20-رفسنجان و انار 21-گچساران و باشت 22-كوهدشت 23-رامیان و آزادشهر 24-لردگان 25-اهر و هریس 26-خرم‌آباد و دوره 27-مهریز، بافق، ابركوه، خاتم و بهاباد 28-میناب، رودان، جاسك، بشاگرد و سیریك

منبع:تابناک
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :در این جلسه خلخالی معاون محترم سیاسی وامنیتی گفت : حضور گسترده مردم در انتخابات 12 اسفند  حماسه بزرگی  را آفرید و  در کل کشور رکورد جدیدی در سوابق انتخاباتی مجلس بر جای گذاشت .

معاون سیاسی امنیتی استانداری گفت :  باید در زمینه منع مصرف مشروبات الکلی فرهنگ سازی درستی صورت بگیرد تا به نحو شایسته پیشگیری شود .

وی افزود : خوشبختانه بدلیل غنای فرهنگی استان و گرایشات دینی و مذهبی مردم این معضل در استان سمنان نمود عینی ندارد و دستگاههای عضو کمیته باید تلاش بیشتری نمایند تا فعالیتهای فرهنگی موثر تری داشته باشند

در ادامه جلسه سعدالدین مدیر کل  دفترامور  اجتماعی و دبیر کمیته مبارزه با مشروبات الکلی با اشاره به موفقیت دربرگزاری باشکوه انتخابات دراستان افزود که دستگاههای فرهنگی باید توجه ویژه ای به موضوع مبارزه با مشروبات الکلی داشته باشند .


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شاهرودنیوز درنظر دارد از فردا چهره برتر سال 90و مهمترین وخبرسازترین عنصر تاثیرگذار درشاهرودرا با نظرسنجی مشخص کند.همچنین اداره برتر شاهرود ومیامی را از بین اداراتی که بیشترین اراء را کسب نمایندبه عنوان رضایتمندترین نهاد اداری معرفی می نماید.
این نظرسنجی از فردا شب راس ساعت 22برروی شاهرودنیوز فعال وتا انتهای سال رای گیری ادامه خواهدداشت.

برای اطلاعات بیشتر شاهرودنیوز را دنبال کنید.وعده ما فرداشب
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


خدا را خدا را در طبقات پایین اجتماع ، از آنان كه راه چاره ندارند ، و از كار افتادگان و دچار شدگان به نیاز و سختی و صاحبان امراضی كه از پا در افتاده اند در میان اینان كسانی هستند كه روی سئوال و حاجت دارند و كسانی كه عفت و نفسشان مانع از سئوال است ، بنابر این آنچه كه خداوند در مورد اینان در حفظ حقوقشان از تو خواسته به حفظ آن بپرداز ، نصیبی از بیت المال كه در اختیار توست و سهمی از غلات خالصه جات اسلامی را در هر منطقه برای آنان قرار ده كه برای دورترین آنها همان سهمی است كه برای نزدیكترین آنهاست ...

نگارنده:مهدی ملکی


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 

 پیام تبریك به نماینده منتخب مردم در مجلس نهم

    رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود

         

در بخشی از پیام دكتر علی مرادزاده  آمده است: انتخاب مجدد، بجا و شایسته حضرتعالی به عنوان نماینده دور نهم مجلس شورای اسلامی توسط مردم محترم، هوشمند و فهیم شهرستان شاهرود را از طرف خود و هیأت رئیسه دانشگاه صنعتی شاهرود نبریك عرض نموده و از خداوند متعال برای جنابعالی آرزوی موفقیت و توفیق الهی در جهت تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی و آبادانی و سازندگی ایران عزیز و شهرستان شاهرود مسألت می نماییم .

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 پیام تبریك به نماینده منتخب مردم در مجلس نهم

   امام جمعه بیارجمند حاج آقا احمدی

         

بسمه تعالی

الحمدلله و له الشکر

با تمام وجودم از مردم شریف، فهیم و حق شناس شهرستان شاهرود تشکر می کنم حسن انتخاب جنابعالی به عنوان نماینده ی مردم شریف شهرستان در نهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی تبریک می گویم. جناب آقای دکتر جلالی همگان می دانند که در دوره های مجلس شورای اسلامی جنابعالی تنها نماینده ای هستید که چهار دوره ی متوالی شما را انتخاب کردند شما وظیفه دارید و می دانید که تنها راه تشکر از مردم در این چهار سال مانند گذشته بیش از پیش در خدمت مردم شهرستان باشید فقط و فقط بدانید که فرمودند: « الله یعلم حیث یجعل رسالته» خدا آنچه را بخواهد می شود .

رأی قاطع مردم به شما به خاطر رعایت اخلاق اسلامی در انتخابات بود و این نعمت را شکر گزار باشید. در پایان سلام گرم و تبریک مردم ولایتمدار منطقه بیارجمند را به شما ابلاغ می کنم .

ارادتمند شما :

                                         الاحقر محمد رضا احمدی امام جمعه بیارجمند

  

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


'علیرضا خلخالی گفت: نامزدها پس از روز انتخابات و اعلام نتایج 48 ساعت برای تسلیم شكایت و اعتراض نسبت به نتایج فرصت داشتند كه در این مدت جمعا 11 مورد شكایت در حوزه های شاهرود، گرمسار و دامغان توسط فرمانداریها دریافت شده است.

وی گفت: در این خصوص شش مورد شكایت توسط فرمانداری دامغان، چهار مورد در گرمسار و یك مورد در شاهرود اعتراض و شكایت خود را به فرمانداری تسلیم كرده اند.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :دراین اطلاعیه که به امضای فرمانده سپاه استان و نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان رسیده ،آمده است: با توجه به تکیه بیش از اندازه ی این کاندیدای محترم بر مسائل قومی، لازم است متذکر شویم که طرح این مسائل در اجتماع مردم ولایتمدار سمنان، ناشی از تعصبات افراطی این کاندیداست، و سپاه و بسیج و همه مردم شریف استان، علی الخصوص مردم سمنان، از این تهمت مبرا هستند
مردم بصیر استان، علی الخصوص مردم ولایتمدار و شهیدپرور سمنان می دانند که این شعارها برخواسته از شعور نیست و تهییجی است برای دریافت رأی مردم و چه بد اشتباهی می کنند کسانی که بر ساز ناکوک قومیت می نوازند.
**جلالی: اگر این ایراد را وارد بدانیم که فرماندهی سپاه استان شاهرودی بوده و در رأی من تأثیرگذار بوده بنابراین من هم می توانم ادعا داشته باشم که چون 90 درصد مسئولان استان ما سمنانی هستند برای تخریب من وقت زیادی را گذاشته اند.   

متن کامل نطق دکترجلالی+بیانیه کامل سپاه استان درادامه مطلب          
        


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 16 اسفند 1390 :: نویسنده : گمنام ها

عکس/ مصطفی کواکبیان در جلسه دیروز مجلس

عکس/ مصطفی کواکبیان در جلسه امروز مجلس
بدون شرح
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


جلالی بالاترین رآی بعد از لاریجانی
نهایی شدن نتایج انتخابات نشان می دهد که رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده او در شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان بیشترین آرا را در میان نمایندگان راه یافته به مجلس داشته اند.
خبرآنلاین: در حالی که در هفته منتهی به انتخابات بیشترین تخریب ها در قم علیه رئیس مجلس شورای اسلامی به راه افتاد و سی‌دی و شبنامه های زیادی علیه او پخش شد، اما در نهایت علی لاریجانی موفق به کسب 270 هزار و 382 رای مردم قم شد. این میزان از مجموع ‌‌٤١٤ هزار و ‌‌٨٦٥  رای صحیح است.
رئیس مجلس در ایام انتخابات در واکنش به تخربیش در گفت وگویی تصریح کرد که بنا ندارد وارد این موضوع شود چرا که این موضوع به یک سرگرمی سیاسی در کشور تبدیل شده است. در حالی که   مساله مردم گرانی و اشتغال است.
 همچنین کاظم جلالی نماینده رئیس مجلس در شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان هم که به صورت مستقل از حوزه شاهرود نامزد انتخابات شده بود، در نهایت موفق شد برای بار چهارم به عنوان نماینده مردم شاهرود انتخاب شود.
جلالی در حالی موفق شد که رقبایش با دعوت از فرزند یکی از روحانیون مشهور سعی کردند او را در زمره آنچه ساکتین فتنه می خواندند قرار دهند.  اما جلالی در نهایت موفق شد بیش از 60 درصد آرا در این حوزه را به دست بیاورد و  از مجموع 115 هزار و 263 رای توانست 71هزار و 331 رای را به خود اختصاص دهد.
کاظم جلالی که در مجالس ششم، هفتم و هشتم نماینده مردم شاهرود بوده است،‌ برای چهارمین بار متوالی به عنوان نماینده مردم شاهرود انتخاب شد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


مردم شهیدپرور استان باردیگر به ندای رهبر انقلابشان پاسخ دادند و حماسه ای بی نظیر در ایران اسلامی آفریدند

آفرین به شما ملت استوار که نه تنها معادلات جهانی را برهم زدید بلکه مایه عزت و فخر استان سمنان-علی الخصوص شهرستان شاهرودومیامی شدید
در پی اعلام خبر مشارکت شگفت انگیز 72درصدی مردم استان امروز علیرضا خلخالی گفت:مردم استان سمنان با حضور در پای صندوق رای رکورد حضور ۷۲ درصدی را رقم زدند.

علیرضا خلخالی رییس ستاد انتخابات استان سمنان کل آرای ماخوزه در استان سمنان را ۳۰۸ هزار و ۲۴ رای بیان کرد و گفت: میزان مشارکت مردم در این دوره ۷۲ درصد بوده است که از رشد بسیار بالایی نسبت به انتخابات دور قبل برخوردار است.

وی روند برگزاری انتخابات در این استان را بسیار سالم، در کمال امنیت و بدون تخلفی که منجر به تشکیل پرونده شود دانست و اظهار داشت: برگزاری انتخابات به صورت رایانه ای از ویژگی های این دوره بود که نتایج مطلوبی به همراه داشت.

در استان سمنان بیش از ۴۳۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن بودند و ۵۹۸ شعبه اخذ رای و بیش از ۱۲ هزار نیروی انسانی در برگزاری این انتخابات مشارکت داشتند.

نتیجه آرای حوزه های چهارگانه استان به شرح زیر است:

#شاهرودومیامی:در این حوزه از مجموع ۱۲۳ هزار و ۳۳۳ رای ماخوزه کاظم جلالی ۷۰ هزار و ۸۲۹ رای را به خود اختصاص داد و بار دیگر به مجلس شورای اسلامی راه یافت.کاظم جلالی نماینده فعلی شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی است و تنها نماینده فعلی استان سمنان در مجلس شورای اسلامی که بار دیگر به خانه ملت راه یافت.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 3 )    1   2   3   
 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic