درباره وبلاگ


این وبلاگ پشتیبان سایت خبری-تحلیلی شاهرودنیوز و آرشیو مقالات قبلی است

مدیر وبلاگ : گمنام ها
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
پرتال خبری-تحلیلی شاهرودنیوز
http://shahroodnews.in
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM

شاهرودنیوز-دیروز و در اظهاراتی حدس گونه رسانه دوست و عزیزمان "شاهوار"از عدم کاندیداتوری دکتر علی خانی از حوزه انتخابیه شاهرود خبر دادند
در پی درج این اظهارات و همچنین ارائه عکسهایی قدیمی به عنوان سند کاندیداتوری و آغاز تبلیغات انتخاباتی دکتر علی خانی از حوزه انتخابیه تهران بزرگ ,مسئول ستاد کل تبلیغات ایشان در شهرستان شاهرود ضمن رد این خبر,ارائه ایندسته از اخبار کذب را روشی جهت انحراف افکار عمومی مردم شریف شهرستانهای شاهرود ومیامی و توابع بااصالت ومومن دیار اهل معرفت عنوان کردند و افزودند:مبلغان تصحیح بداخلاقی های رسانه ای امروز خود باید الگو باشند نه اینکه از روی حدس و گمان بازی احتمالات را پیش بکشند و برای آمدن و نیامدن شخصی درصد بسازند.

ایشان ضمن ارائه گزارشی از روند عکسهای موجود در یکی از رسانه های محلی افزودند که دکترخانی از چهره های مورد اعتماد نظام و از پاسداران عرصه ولایت و از سرداران 8سال جنگ تحمیلی میباشند که بعدها با تغییر سنگر خدمت رسانی , سمت شهرداری یکی از حساس ترین مناطق تهران بزرگ را جهت ادای دین خود به آحاد مردم پذیرفتند.وی گفت که دکتر علی خانی به طور منظم از اهالی دیاری که تعهد خدمت به آنان داشته بازدید به عمل می آورند و اینگونه کارهارا جزء وظایف ذاتی یک سرباز انقلاب میشمارند.
ایشان در بخشی دیگر از سخنان خود در مصاحبه با خبرنگار شاهرودنیوز گفت:سیاست ما تا زمان اعلان صلاحیت هااز سوی شورای محترم نگهبان سکوت است و لاغیر و انهم بدستور مقام رهبری که ایشان بشدت یاران وفادار به انقلاب را از ورود زودهنگام حتی به مباحث رسانه ای -انتخابات نهی فرمودند.
ایشان در پایان گفت:دکتر علی خانی به طور قطع درانتخابات نامزد خواهند شد و مگر چه مصلحتی برای شهرمان اتفاق بیفتد که حوزه انتخابیه ایشان از شاهرود به سمت تهران روی گردان شود.

شاهرودنیوز در انتها اعلام میدارد رسانه شاهوار از باصداقت ترین رسانه های استانی است که قطع به یقین این خبررا حسب وظیفه ذاتی خود یعنی اطلاع رسانی به سمع و نظر شهروندان گرامی رسانیده است وهمانطور که درخبرها داشتیم ایشان هم نقال خبر بودند
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


لغو بودجه ۲۷۵ میلیاردی دولت توسط رئیس‌مجلسعلی لاریجانی رئیس مجلس در نامه ای به رئیس جمهور اعلام کرده که مصوبه دولت مبنی بر اختصاص  ۱۲۵ میلیارد تومان به پروژه های فرهنگی در استان سمنان به علت آن که بار مالی ناشی از آن قبلا محاسبه نشده و در قانون بودجه کل کشور یا منابع داخلی دستگاه اجرایی ذیربط تامین نشده است، لغو می شود.لاریجانی طبق قوانین جاریه کشور در لغو مصوبات در قالب نظارت و به عنوان مرجع تصویب کننده بودجه کل کشور ,صاحب اختیاراست.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 26 آبان 1390 :: نویسنده : گمنام ها
در میان بنی اسرائیل عابدی بود. وی را گفتند: فلان جا درختی است و قومی آن را می پرستند؛ عابد خشمگین شد، برخاست و تبر بر دوش نهاد تا آن درخت را برکند. ابلیس به صورت پیری ظاهر الصلاح، بر مسیر او مجسم شد، و گفت: ای عابد، برگرد و به عبادت خود مشغول باش! عابد گفت: نه، بریدن درخت اولویت دارد مشاجره بالا گرفت و درگیر شدند.

عابد بر ابلیس غالب آمد و وی را بر زمین کوفت و بر سینه‌اش نشست. ابلیس در این میان گفت: دست بدار تا سخنی بگویم، تو که پیامبر نیستی و خدا بر این کار تو را مامور ننموده است، به خانه برگرد، تا هر روز دو دینار زیر بالش تو نهم؛ با یکی معاش کن و دیگری را انفاق نما و این بهتر و صوابتر از کندن آن درخت است؛ عابد با خود گفت: راست می گوید، یکی از آن به صدقه دهم و آن دیگر هم به معاش صرف کنم و برگشت.

بامداد دیگر روز، دو دینار دید و بر گرفت. روز دوم دو دینار دید و برگرفت. روز سوم هیچ نبود. خشمگین شد و تبر برگرفت. باز در همان نقطه، ابلیس پیش آمد و گفت: کجا؟ عابد گفت: تا آن درخت برکنم؛ گفت: دروغ است، به خدا هرگز نتوانی کند. در جنگ آمدند. ابلیس عابد را بیفکند چون گنجشکی در دست!

عابد گفت: دست بدار تا برگردم. اما بگو چرا بار اول بر تو پیروز آمدم و اینک، در چنگ تو حقیر شدم؟ ابلیس گفت: آن وقت تو برای خدا خشمگین بودی و خدا مرا مسخر تو کرد، که هرکس کار برای خدا کند، مرا بر او غلبه نباشد؛ ولی این بار برای دنیا و دینار خشمگین شدی، پس مغلوب من گشتی.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
توضیح اینکه شاهرودنیوز همیشه با هدف خاص اقدام به انتشار مطالب افراد مطرح در وادی اجتماعی جامعه شاهرودی ها نمی کند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 26 آبان 1390 :: نویسنده : گمنام ها
شهرستان شدن «زادگاه احمدی نژاد» غیرقانونی شد
طی روزهای اخیر یک دستگاه نظارتی با اشاره به تصویب‌نامه هیأت وزیران به شماره ۱۰۳۶۹۴/ت ۴۶۹۷۵هـ مورخ ۱۹/۵/۱۳۹۰، درباره «ایجاد شهرستان آرادان در استان سمنان»، اعلام کرده ، متن مصوبه دولت که به موجب آن، شهرستان آرادان بدون هرگونه تصریح ، مبنی بر انضمام آن با بخش یا بخش‌های همجوار دیگر و صرفا از ترکیب بخش مرکزی به مرکزیت شهر آرادان ایجاد می‌گردد، مغایر با مستند قانونی خود یعنی قانون فوق‌ است و باید لغو شود.دولت نیز تابعیت خود از تصمیم مذکور را اعلام نموده است.
شاهرودنیوز امیدواراست مشکلاتی ازین دست برای شهرستان نوپای میامی که هفده سال در صف بی عدالتی ها و اجحافات وتعارفات قومی قبیله ای ,به عقب رانده شد بوقوع نپیوندند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


مجید نامجو ظهر امروز در حاشیه سفر به شهرستان دامغان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای مهرماه سالجاری که سال آبی در کشور آغاز شده، بارش خوبی را در نقاط مختلف شاهد بودیم.

 
وی همچنین با اشاره به اهداف سفر خود به شهرستان دامغان گفت: در این سفر تصفیه خانه آب شربی که در دولت نهم کلنگ‌زنی شد و بازدیدی در اوایل کار دولت دهم از آن داشتیم، به بهره‌برداری رسید.
وزیر نیرو گفت: تصفیه خانه آب شرب دامغان در روز فرخنده عید سعید غدیر با حضور استاندار سمنان، نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی و شماری از مسئولان و کارشناسان برای بهره‌برداری تقدیم مردم دامغان شد.
وی همچنین با اشاره به دومین هدف از سفر خود به شهرستان دامغان که برگزاری نشست بررسی نحوه انتقال آب از دریای خزر به استان سمنان است، در این باره گفت: امروز در این سفر تیمی از مسئولان که مطالعات اولیه این طرح را انجام داده‌اند، در این باره گزارشی ارائه کرده‌اند و بحث خوبی در رابطه با بررسی مشکلات و پیش‌بینی منابع مالی اجرای این طرح انجام شد.
نامجو ادامه داد: باید با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری‌های غیردولتی و همچنین حمایت‌های دولت بتوانیم طرح انتقال آب از دریای خزر به استان سمنان را اجرایی کنیم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


بعد از روشنگری های سایت های محلی درباره برخی افراد مجهول در معادله فتنه 88در شاهرود و نقش آنان در بازی با پازل رسانه ای آنهم در نزدیکی ایام انتخابات از قضا یکی از برادران مهم در سطح ملیتیلینگ(ملی+میتینگ=میلیتیلینگ) بدجور به پر قبایش برخورده و از فرط برخوردن احوالات درونی شان,دائما در حال برخورد های اصطکاکی با شاهرودنیوز و شاهوار است.این متن چند سوال از برادر "مدیر و جانشین آقای رئیس"دارد که به روشن شدن پاره ای از ابهامات لااقل برای ما مفید فایده خواهد بود.
این اخوی گرام در شمارگان بعداز احوالپرسی شاهرودنیوز با بعضی ها نوشت که:آی آقای ارشاد!چرا فی فی فیلتر نمیشن این سوسولا؟!

زیاد نگذشت که جواب موردنظر خود را از طریق دستگاههای نظارتی و سیاست بی محتوای دست پیش و پس نیفتادن ,گرفتید و بر شما محرز شد که اینگونه جلوی حق و حقیقت را نمیتوان گرفت.بالاخره ایشان ملتفط شدند که تنها کسی در این شهر فرزانگان نیستند که دست به قلمی دارد و دائم با شانتاژ و .... بازی قادر به برخی کارهایی است که بیان آنها از سوی شاهرودنیوز لزومی ندارد.
سربازان خوابیده در قنداق زمان پیرجماران امروز در پهنای تمامی باندها سینه خیز موضع خود را گرفتند و دقیقا امروز روز تحقق آرمان ها و اهداف همان خمینی کبیر است.فردا هم اگر در میدانیم چون سرورمان لقب افسران جنگ نرم را بر ما نهادند و ماهم گوش به فرمانیم و هرلحظه آماده خرج گرانبهاترین دارایی هایمان یعنی همان آبرو و حیثیتمان هستیم.
دقیقا کار امثال سایت هایی که شما آنها را دورخیز کنندگانی برای کرسی مجلس معرفی می کنید, هدف قراردادن افرادی است که با قصد نفاق و دورویی پا به عرصه ای گذاشتند که در به زهر مبدل کردن شیرینی عسل حماسه 88 نقش آفرینی های موثری داشتند.بی پروا و با دهانی باز و گردنی کلفت فریاد میزنیم که رسواکننده خوارج عصر علی زمانیم و تردید نکنید که در این راه لحظه ای اغماض و کوتاهی را طفره رفتن از دستورات ولی امر مسلمین میدانیم.

اگر انتظار شما این است که ما هرکسی راکه راهی جز اهداف تعریف شده انقلاب مستضعفان انتخاب کرد و در کسوت سمت و شهرت و مال و منالی بود مبرا از لبه تیز تیغ انتقاد و افشاء  نماییم بی تردید کور خوانده اید

اگر احساس می کنید که با گفتن جملات بی مغز قادر به تحریک مسئولین زحمتکش شهرستان علیه چند صدای برآمده از درون مردمید سخت در گمراهی عمیقی به سرمیبرید.شما هربار دم از جمله ای میزنید که درصدد القاء تخریب عناصر موثر شاهرودیم.لحظه ای تآمل بدنیست عزیز.اتفاقا تمامی عزیزانی که ما از آنها انتقاد می کنیم بارها مورد تشویق عامه مردم قرارگرفتند و خود از انتقادات ما باارسال نامه هایشان استقبال هم نمودند.

بهیچ عنوان قصد جوابگویی به خزعبلات شمارا نداریم.درابتدا آئین نامه رسیدگی به جرائم رایانه ای را خدمتتان تقدیم می کنیم.بعد اگر داستان را گرفتید که هیچ وگرنه به اساتید مسلم علم حقوق و اگر مقدور نبود به همین اینترنت مراجعه کنید تا داستان گمنامی حسابی دستتان بیاید.
پیشنهاد ما به شما این است که نقش دادستان در نظام جمهوری اسلامی را مطالعه کنید تا بفهمید که ایشان "مدعی العموم"جامعه اسلامی هستند و هرجا احساس تضییع حقی را بنمایند خود ایشان علیه اشخاص اعلام جرم و نهایتا صدور کیقرخواست و تشکیل دادگاه می نمایند.الحمدلله دادستان فعلی شهرستان یکی از قاطع ترین افراد مسئول در دادگستری شاهرودمیباشند که به محض ورودشان ضریب امنیت به دلیل اجرای برخی احکام معوقه بالا رفت.

شاهرودنیوز اعلام آمادگی می نماید که درصورت داشتن شبهه در مورد مصادیق مطرحه در اولین احوالپرسی ما از شما مستندات قانونی و شرعی خود درصورت اجازه کتبی شما را به رویت مردم شهیدپزور شاهرودبرساند و همانگونه که در اولین سخنانمان گفتیم ما تنها پاره ای از دانسته هایمان را برای خودشما جهت درست کردن رفتارتان بیان نمودیم.درمورد مسائل قانونی هم جز وجدان مردم که همان دادگاه صالحه جامعه شاهرودی هاست قدرتی در ید اختیار نداریم که توان پرونده سازی داشته باشیم.حال اگر برخی نهادهای امنیتی-اطلاعاتی آمار شمارا دارند باور کنید ما حرفی نزدیم.قسم میخوریم اخوی..

انشاالله در سایه ادب تعریف درستی از رسانه مجهول و عیرمجهول دستتان بیاید و بازهم امیدواریم یک مورد از سایت هایی که دست اندرکاران آنها مشخصات خودرا بوضوح بیان نمودند را مثال بزنید.
مدیرمسئول شاهرودنیوز درابتدایی ترین پستها مشخص است واز قضا دست اندرکاران فنی و نویسندگان ما هم هویتی معین دارند و اصلا در کته مان نمیرود که برای ترس از چه کسی باید هویت خود را کتمان کنیم.

لااقل "اغتشاشگر" نبودیم....متن کامل قانون جرائم رایانه‌ ای را دراینجا ببینید/کلیک کنید


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شاهرودنیوز-پس از پیگیریهای دلسوزانه یکی از خبرنگاران افتخاری شاهرودنیوز و همت مردم باصفای شاهرود در ارتباط با اجحافات صورت گرفته در "صداوسیمای" مرکز سمنان به تازگی تصمیم مهم و مسرت بخشی برای شهروندان شاهرودی رقم خورد

طبق اعلام یک منبع موثق و آگاه و در پی اعلام شکایات و انتقادات شهروندان شاهرودی که قریب به دوهزار نامه انتقادی -الکترونیکی را روانه معاونت سیمای استانهای صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران نمود  از ابتدای سال جدید و آغاز سال نو مردم استان سمنان با نام جدیدی سیمای سمنان را برروی گیرنده های خود دریافت خواهند نمود.

این تصمیم که همزمان با فراخوان "شاهرودنیوز" برای اعلان نظر مردم درباره صداوسیمای سمنان  با معاونت مرکز استانهای صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران مصادف گشته به نظر میرسد بی ارتباط با دوهزار نامه انتقادی شاهرودی ها و هشداری برای تصمیم گیرندگان برنامه های تلویزیونی سیمای مرکز سمنان نمیباشد.

به گفته این منبع آگاه این اتفاق کم نظیر بزودی در سایت سیمای سمنان به نظرخواهی گذاشته خواهد شد تامردم دیار"استان سمنان" نظر خود را درباره انتخاب نام جدید این رسانه بهثبت برسانند.

همچنین در اتفاقی خوش یمن خبر میرسد  یکی از کارخانه داران بنام شاهرودی درارتباط با همین معضل تلاش های فراوانی برای اخذمجوز تلویزیون اختصاصی برای شهرستانهای شاهرود و میامی آغاز کرده است که تاکنون وی توانسته چندین نفر از افراد بنام شاهرودی را با خود جهت سرمایه گذاری همراه نماید.
وی گفته درصورت اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح نسبت به افتتاح فرستانده امواج کوتاه برروی شهرستانهای شاهرود و میامی بیدرنگ اقدام و حتی اگر مسئولین مربوطه صلاح دانستند تا قبل از سال نو تلویزیون اینترنتی"سیمای شاهرود" را برروی خطوط پرسرعت اینترنت روانه خواهد کرد.

شاهرودنیوز از همین جا از تمامی مسئولین مربوطه و دلسوزین نظام پربرکت جمهوری اسلامی می خواهد تا با همکاری و همیاری با مردم شریف و نجیب شاهرود موجبات زدودن غبار سنگین تفرقه و اختلاف توسط معدود سیاست گزاران انحصار طلب رسانه ای  را مهیا  و بعد از سالها طعم شیرینی عدالت را بر دهان مردم شاهرود بچشانند.

"شاهرودنیوز" از این ساعت آماده جوسازی علیه منتشرکنندگان این خبر میباشد و براین عقیده متعهد است  تا حصول نتیجه دلخواه مردم مظلوم شاهرود از هیچ تهدیدی هراسی به دل راه ندهد.

همچنین در صورت کارشکنی و همچنین نفوذ افراد تفرقه افکن در این طرح مهم بدون هیچگونه درنگ و تاملی نسبت به افشای نقش تخریب کنندگان وحدت استان اقدام و نقشه و نام آنها را برملا خواهد نمود.

اخبارتکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 23 آبان 1390 :: نویسنده : گمنام ها

شاهرودنیوز-یک منبع آگاه به خبرنگار شاهرودنیوز گفت که استاندار جهت رسیدگی به پاره ای از درخواستهای موکد شهروندان شاهرودی درخصوص وضعیت نامطلوب معیشتی-اقتصادی و اجتماعی قصد دارد چند مدتی را در شاهرود اطراق نماید.این منبع اگاه همچنین اعلام کرد که درخواستهای بسیاری از نماینده ولی فقیه در استان مبنی بر حضور در جمع شهروندان شاهرودی شده که ایشان تاکنون هیچ پاسخی به این درخواستها نداده اند.

گفتنی است استاندار سمنان از جمله مسئولین دلسوزی است که نسبت به مردم شهرستان شاهرود عرق و محبت خاصی دارند و دراستانداری  مامور ویژه ای جهت پیگیری مصوبات دولت و گزارش پیشرفت پروژه ها در شاهرود منصوب کرده اند.
وی همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود افزود:استاندار شخصا نامه های رسیده مردم شاهرود که حاوی شکایات-پیشنهادها و انتقادات میباشد را رسیدگی می نماید و برنامه ای جهت رسیدگی حضوری مشکلات مردم شاهرود پی ریزی نموده اند.همچنین ایشان پیگیر ترین فرد عالی مقام دولت در استان میباشند که پروژه های مسکن مهر شاهرود را بطور مرتب رصد می نماید و از پیشرفت جریان این طرح بطور روتین گزارش طلب می کنند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :مصطفی کواکبیان نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در نشست نخبگان سمنان که با حضور علی لاریجانی برگزار شد گفت:سمنان دارای شاخصه هایی است که به دلیل پهناوری و بارزه های خصوصی آن مشابهت با انگلستان دارد.

وی در جمع نخبگان سمنانی بعد از تمجیدهای متوالی از رئیس مجلس شورای اسلامی از وی خواست که هرچه سریعتر سرریز آب دریای خزر به سمنان منتقل گردد تا مشکل کم آبی جبران شود.
وی در ادامه نطق خود مهم ترین مشکل سمنان را "آب" و بحث "کم آبی" عنوان کرد و گفت:ما مردم سمنان خواستار آن هستیم که بدون فوت وقت آب خزر به سمنان منتقل گردد.

وی افزود: سمنان با کشوری مانند انگلستان هم مساحت است که این شاخص باید در بودجه ریزی مورد توجه مسئولان قرار بگیرد و بودجه ما هم افزایش پیدا کند.

کواکبیان در این نطق خود مورد تشویق اهالی نخبگان قرار گرفت.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چندروز پیش سایت پرطرفدار!!و سرشار از ترافیک شاهرودپرس مطلبی تحت عنوان "دونامه مردمی"! به چاپ میرساند که علاوه بر خنده اندک حضار حاضر در سایت و اعتراض خوانندگان که در بخش نظرات شاهرودپرس موجود میباشد به طرز خارق العاده ای دو سوژه و مطلب جدا از هم را طوری به هم ربط میدهد که از بی ربطی مطلب نه تنها مورد اعتراض اندرونی ها قرار میگیرد بلکه خوانندگان این سایت را به اعتراض وا داشت .

اما اصل ماجرا:
در پی مصاحبه روابط عمومی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی با خبرنگار افتخاری شاهرودنیوز و همچنین درخواستهای مردمی برای فشار به رسانه استانی جهت رفع تبعیضات مسلم سیمای سمنان خبر شاهرودنیوز به سرعت و بطور گسترده ای در رسانه های محلی انعکاس یافت.تنها رسانه ای که از این واقعه نه تنها استقبالی نکرد بلکه نیمچه پشت پایی هم به این مقصود وطنی زد سایت پرجاذبه و همه فن حریف شاهرودپرس بود.

یک نفر از شهروندان در نامه ای به سایت شاهرودپرس خواستار هماهنگی و همکاری این سایت با صدای توده مردم مظلوم شاهرود شده بودند بدین مضمون که :تو را بخدا یک فکری کنید راجع به اجحاف  صدا سیمای سمنان. اگه میشه انتقادها رو به روابط عمومی صدا سیمای تهران که ادرسشو توی سایت گذاشتن بنویسید .اگر با خبر باشید در صورت اعتراضات و انتقادات مردم شاهرود بازرس ویژه به مرکز سمنان میفرستند پس تو را بخدا همکاری کنید با مردم مظلوم شاهرود                         

 اما نکته جالب توجه ای که همگان را به تعجب واداشت این بود که وسط هوا و زمین مدیر
سایت شاهرودپرس سری به آبادیهای پشت بسطام و برهوت می زنند و در جواب بنده خدایی که خواستار همکاری و همیاری با صدای مردم مظلوم و بزرگوار شاهرود شده بودند نطقهای آتشین و سراسر متحیرکننده ای را تحویل خوانندگان خود داده و نه تنها هیچگونه حرفی از این مقوله حساس -دراین برهه مهم- به میان نمی آورند بلکه با فرافکنی میخ هایی بزرگ را جهت سفت نمودن پایه های لرزان صندلی شکسته بر روی ان می کوبند.شاهرود پرس در جواب این درخواست بغض ناشی از انتقاد "شاهرودنیوز" از تناقضات اخباری راجع به افتتاح واحد علوم و تحقیقات شاهرود را پیش کشیده و روضه ای جهت رفتن به رضوان دنیوی جهت رضای خداوند مهربان!!بر منبر صدارت روابط عمومی برتر!! قرائت می کنند و بدین مضمون:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام
جالبه چند وقت پیش وعده علوم و تحقیقات شدن همه جا پر شده بود
حالا که نشد و خبر مثل خیلی خبرای دیگه وعده الکی از اب در اومد کسی نمیگه چرا اینهمه دروغ تحویل مردم میدین.
شاهرود پرس : تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات شاهرود بزودی به شکل رسمی اعلام می شود . تا کنون 600 دانشجوی کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند و یک زمین یکصد هکتاری نیز روبروی شهرک صنعتی به این مهم اختصاص یافته است . هم اکنون این واحد دانشگاهی 13 رشته کارشناسی ارشد با نامهای مهندسی برق - قدرت ، مهندسی برق الکترونیک ، مهندسی عمران - ژئودزی ، مهندسی عمران - راه ، مهندسی کامپیوتر - نرم افزار ، مهندسی معماری ، روانشناسی عمومی ، روانشناسی بالینی ، آموزش زبان انگلیسی ، مدیریت صنعتی ، مدیریت دولتی ، حقوق خصوصی ، حقوق جزا و جرم شناسی کار خود را آغاز کرده است . خوب است به جای سم پاشی به تاسیس یک واحد دانشگاهی بزرگ که آبروی شهرستان است کمک کنیم .


----------------------------------------------------------------

این پاسخ بی سروته   شاهرود پرس   در جواب همشهری عزیزمان  بود که خواستار حمایت متعصبانه از شهرستان و همیاری این سایت پربیننده!! با حرکت جمعی شاهرودنیوز میباشد.
بگذارید اگر صدای شکستنی به گوش هم میرسد مردم بگویند ((غریبه ها)) شکستند.چراکه درد زخم خودی ها به مراتب شدیدتر از نخودی های داستان بی عدالتی است.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 17 آبان 1390 :: نویسنده : گمنام ها
[http://www.aparat.com/v/9d4b1d47b7d7dc4f23ba245dbfcdf23565877]


جهت دیدن حال و روز خانواده صدرمغانی و نازنینی که امروز به سختی به زندگی عادی خودادامه میدهد روی عکس بالا کلیک کرده تا فیلم را ببینید.

مسئولین چند دقیقه ای خودرا جای حال و روز این خانواده و خانواده های مشابه بگذارند ودرصورت صلاحدید وجدان درد بگیرند.حقیقتا روز مکافاتی در این دنیا و انشالله در آخرت برای بانیان این مکافات خواهد بود.

حضراتی هم که با یک امضاء قادر به التیام بخشی به وجود یک خانواده هستند از شماها خواهشمندیم هیچ کمکی نکنید.درست است که دنیای امثال نازنین تباه میشود.اما آخرتشان بواسطه خریداری عذاب جهنم توسط شما تضمین میگردد.مسئولین محترم بدانند که اجازه اموالی که با یک امضای آنان موجبات برداشتن بارهای مالی کمی از خانواده آسیب دیدگان سهل انگاری ها میشود متعلق به همین نازنین و نازنین هاست و شما روزی این امانت را رها خواهید کرد و دیناری از ابهت گذشته خودرا در صورت سیر خلاف انسانیت در حق عبادالله نخواهید داشت و پیشنهاد می کنیم که به رحمت ها و درودهای صمیمانه مردم که نثار روح پرفتوح مرحوم حسینی(رحمه الله علیه) میگردد توجه کافی و وافی نمایید و امید داشته باشید که بعد از خاکسپاری مان مردم (دیده و ندیده ) برای روح ما طلب مغفرتی از عمق جان بنمایند.

به همه دوستان و عزیزان توصیه می کنیم که شماره جدید "هفته نامه کندوی البرز"را مطالعه کنید و لحظاتی بر عمق فاجعه شرح داده شده در حق یکی از بهترین شهروندانمان به قضاوت بنشینید.گاهآ ثواب درک رنج مردم و دعا و تلاش جهت رفع آن از ثواب هزاران بار ختم قرآن بیشتر و عظیم تراست..

هزاران فرشته بوسه بر آن دست میزنند

کز کار خلق یک گره بسته وا کند..

این اشعار را برای عمل کردن و نصیحت امثال من حقیر و صغیر نوشته اند و نه برای خواندن آن در مجالس متوهمانه


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شامگاه چند روز پیش یک دختر دانشجوی دانشکده فنی و حرفه ای شاهرود در میدان امام خمینی (ره) این شهر به صورت دربستی سوار یک خودروی پیکان مسافرکش می شود.

دختر دانشجو وقتی از تغییر مسیر راننده به سمت خارج از شهر آگاه می شود به وی اعتراض کرده و خواستار توقف خودرو می شود که راننده بدون توجه به اعتراض وی به مسیر خود ادامه می دهد.

این دختر جوان برای رهایی از چنگال این مرد شیطان صفت در حوالی خط آهن روستای بدشت خود را به بیرون از خودرو پرتاب می کند و راننده نیز پا به فرار می گذارد.

این دختر دانشجو که از ناحیه پا دچار آسیب شده بوده خود را به سوزن بان خط آهن رسانده و او را در جریان این حادثه قرار می دهد و وی نیز بلافاصله نیروهای امدادی و انتظامی اطلاع می دهد.

با پیدا شدن سرنخ هایی از این راننده شیطان صفت تلاش ماموران انتظامی برای دستگیری راننده شیطان صفت ادامه داشته و بزودی دستگیر می شود.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


به علت پاره ای از اختلالات اینترنتی "شاهرودنیوز" تا ساعاتی دیگر بروز میشود


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


ه گزارش شبکه خبری سمنان به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق ؛ بر اســاس ارزیابی اقدامات و عملکرد روابط عمومی دستگاه های اجرایــی استــان از سوی استانداری سمنان ، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان بعنوان روابط عمومی برتر انتخاب و معرفی شد.

با توجه به موفقیت حاصل شده ، علیرضا خلخالی معاون سیاسی امنیتی و رئیس شورای اطلاع رسانی استان سمنان با ارسال لوح تقدیری از مدیریت و کارکنان روابط عمومی شرکت توزیع برق استان قدردانی به عمل آورد.

در بخشی از متن لوح تقدیر معاون سیاسی امنیتی و رئیس شورای اطلاع رسانی استان سمنان خطاب به ابوالفضل همتی مدیــر دفتر روابط عمومــی شرکت توزیع برق استان آمده است:" عرصه ارتباطات و دست اندرکاران آن شریان های اطلاع رسانی ، آگاهی بخشی جامعه و عامل همکاری ، وحدت و همبستگی مردم با دستگاه ها و سازمانها به شمار می آیند. در این میان روابط عمومــی ها به عنــوان کانـال و پل ارتباطی مخاطبین با سازمان نقش مهم و تاثیر گذاری در ایجاد نشاط و شادابی کارکنان و روند اعتماد سازی و جلب مشارکتهای مردمی ، اجرای مطلوب برنامه ها و سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار در جامعه ایفا می کنند و بعنوان مشاور و بازوی مدیریت ،گوش شنوا، چشمان بینا و مغز متفکر سازمان محسوب می گردند.

در استان سمنان هم مجموعه روابط عمومی ها با فعالیت مستمر و با همکاری خبرنگاران تلاش مضاعفی در عرصه اطلاع رسانی دارندکه جا دارد از زحمات و تلاشهای جنابعالی و همکاران محترم در عرصه روابط عمومی تقدیر و تشکر گردد."ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به ۱۰۰ سند جمهوری اسلامی ایران برای محکومیت آمریکا به عنوان کشور حامی تروریسم، آمریکایی‌ها را اصلی‌ترین کشور حامی تروریسم در دنیا دانست و اظهار داشت: برای جمهوری اسلامی ایران پرونده تروریستی آمریکا کاملا روشن است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران اسناد متقنی برای اثبات اقدامات تروریستی ایالات متحده آمریکا آماده کرده که کار بسیار قوی و محکمی در این بخش انجام شده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه این اسناد غیرقابل خدشه است، گفت: دنیا باید در برابر این اسناد آگاه شود و این اسناد نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها در زمینه برخی از ترورها مستقیماً وارد شدند و درباره برخی از اقدامات تروریستی، گروه‌های تروریستی را تشکیل دادند و درباره برخی از ترورها نیز از گروه‌های تروریستی به نوعی استفاده کرده و آنها را ابزار کردند.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پیام معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود به مناسبت یوم ا... 13 آبان " روز ملی مبارزه با استکبار جهانی "

یوم ا... 13 آبان  " روز ملی مبارزه با استکبار جهانی " به عنوان یکی از مقاطع حساس در تاریخ سیاسی کشورمان ، نقش تعیین کننده ای در روند وقایع و تحولات بنیادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفا نموده است ؛ نقشی که بیانگر میزان عظمت و روحیه ضد استکباری و ظلم ستیزی حضرت امام خمینی (ره) و مردم فهیم ایران اسلامی می باشد .
بی شک تجدید عهد با آرمانهای آن امام همام مطلع دیگری از نبوغ سیاسی ملت بزرگ سترگ ایران اسلامی است


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 12 آبان 1390 :: نویسنده : گمنام ها


"در نبود گوشت چغندر سالاره"دوستان و همراهان همیشگی "شاهرودنیوز"

چند سالی است در نبود گوشت برخی چغندرها سالار میشوند.شما چی فکر می کنید و استنباط خودتان از این مثال را برای ما در بخش نظرات بنویسید.چندسالی است برخی چغندرها که از چغندربودنشان مزه شیرینی هم به ارث نبردند اما بخاطر هردم بیلی بودن حکم سالاری و برتری می گیرند.بازهم تاکید می کنیم.شما فکر می کنید "سالارهای لوح بدست"چه کسانی اند؟؟

لطفا از نام بردن اشخاص جلوگیری کنید و تنها به نام مکان یا نهاد یا سازمان موردنظر با ذکر دلیل بسنده نمایید
دوستان به فکر شاهرودنیوز هم باشند و بدانند که ف-ی-ل-ت-ر-شدن تنها با یک حرکت انگشت سبابه
صورت میپذیردادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شاهرودنیوز-از پایتخت خبر میرسد که برخی از شاهرودی های مقیم تهران که از وضعیت مالی بسیار خوبی هم برخوردارند در حال ائتلاف با یکی از نامزدهای حوزه انتخابیه شاهرود هستند.

این نامزد انتخاباتی که برو بیایی در زمان اصلاحات در برخی اماکن دولتی و حتی در سطح وزارت داشته است تحت حمایت کامل و مستقیم گروهی از شاهرودی های سرمایه دار در پایتخت قرار گرفته است.
درجلسه ای که شب گذشته در یکی از سفره خانه های سنتی در شمال تهران برگزار شد تصمیم قطعی بر حضور این کاندیدای مطرح  شد و درحال حاضر دوستان وی در حال تدارک ستادهای انتخاباتی ایشان میباشند

حامیان مالی و گروه انتخاباتی مذکور عمده دلیل خود جهت حمایت از "م" را تلاش در جهت نیامدن مجدد دکتر جلالی و شکست قطعی وی در صورت حضور در عرصه انتخابات عنوان نمودند.

شاهرودنیوز ضمن استقبال از تکثر عقاید و تنوع سلیقه ها ,امیدوار است نامزدهای محترم انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه شاهرود,شورای محترم نگهبان را مدنظر خود داشته باشند و تا اعلام نظر نهایی این شورا نسبت به تایید یا رد صلاحیت خود,با قطعیت محض نسبت به حضور در عرصه انتخابات سخن نگویند.

گفتنی است این نماینده از طیف اصلاح طلبان نزدیک به کارگزاران سازندگی است.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بررسی نقش دکتر کاظم جلالی در حل مناقشات منطقه ای و بین المللی جمهوری اسلامی ایران با غرب

بادعوت از اساتید مسلم علم سیاست

و
مصاحبه اختصاصی با یکی از برجسته ترین چهره های سیاسی ایران

بزودی از
 "شاهرودنیوز"لطفا نظرات و پیشنهادات و سوالات خوددرزمینه طرح مزبور را با ما در میان بگذارید


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 2 )    1   2   
 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو